XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 29.09.2019

 1. Jutro Nabożeństwo przy Relikwiach Krwi św. Jana Pawła II.
 2. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach św. Edmunda de Mazenoda, założyciela Oblatów. Jego Osobę i życie przybliży nam O. prof. Leon Nieścior. (Od piątku trwa Nowenna przed przyjęciem Relikwii św. Edmunda).
 3. Od wtorku zaczynamy NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE. Zapraszamy na godz. 18.00. Dla dzieci NABOŻEŃSTWA Różańcowe – we wtorki i piątki o godz. 16.00.
 4. Dziś Dzieci komunijne otrzymają RÓŻANIEC podczas Mszy św. o godz. 11.00.
 5. Dziś młodzież ma swoje spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy Rodziców wieczorem na spotkanie.
 6. W tym tygodniu wypadają: I. CZWARTEK (Adoracja od godz.17.00 z intencją - o powołania); I. PIĄTEK - Spowiedź rano oraz od godz. 15.30. Odwiedzamy zgłoszonych Chorych; I. SOBOTA – o 17.00 konferencja tematyczna, o 17.30 Różaniec, o 18.00 Msza św. za ŻYWY RÓŻANIEC i Ojczyznę.
 7. Za tydzień (I Niedziela Miesiąca) o 10.10. Katecheza Chrzcielna (chrzty w październiku i później).
 8. Za tydzień po Sumie zapraszamy na Koncert kończący Warsztaty Muzyczne.
 9. Grupa Młodzieżowa "Zostaw Ślad" zaprasza za tydzień na spotkanie. (Dziś rozdają darmową gazetę ewangelizacyjną „Dobre Nowiny”. W piątek i sobotę byli w Krakowie).
 10. W następny czwartek - pierwsze spotkanie Mężczyzn św. Józefa (MsJ). Zapraszamy osoby nowe. MsJ w miniony weekend byli w Tatrach.
 11. W sobotę 12.10. Ks. Krzysztof organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisy w zakrystii.
 12. Dziękuję 8 rodzicom i 15 dzieciom za zainteresowanie udziałem w formacji OAZOWEJ.
 13. Zapraszamy do naszego Chóru osoby śpiewające. Próby są w piątki o godz. 19.00.
 14. WSPOMNIENIA: jutro - św. Hieronima, wtorek - św. Teresy od Dzieciątka Jezus, środa - św. Aniołów Stróżów, piątek - św. Franciszka z Asyżu, sobota - św. Faustyny.
 15. Dziękuję za pomoc w ułożeniu pociętego drewna: M. Amerlik, J. Wojtyra, H. Kuc, A. Kossakowski, Hałoń M. i Filip. Proszę jeszcze o pomoc jutro od godz. 12.00 i we wtorek.
 16. Dziś CARITAS zbiera na pomoc naszym potrzebującym. To praktyka chrześcijańskiego i ludzkiego dzielenia się i pomocy.
 17. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: Wykonano prace: taras przykościelny i 2 pokoje w skrzydle parafialnym, odnowiony przedsionek kościoła, zakup ponad 100 mp drewna (druga) partia zakupiona, słup do światłowodu, inne bieżące,….
 18. DOM REKOLEKCYJNY: Szkoła Animatora (5-6.10) oraz Warsztaty Muzyczne (4-6.10), Kurs Filip dla małżeństw (11-13.10), Kurs Tobiasz i Sara (25-27.10).

 KIOSK:   TYGODNIKI: Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela,  "Mały Gość Niedzielny", "Oremus"- na październik i listopad, "Miłujcie się". Polecam: albumy Maryjne i inne.

 

                                                                   Ks. K. Grzejszczyk

                                                                                                    /proboszcz