XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 13.10.2019

 1. NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE: W niedziele o godz. 17.15, a w tygodniu o 18.00. Dla dzieci NABOŻEŃSTWA Różańcowe – we wtorki i piątki o godz. 16.00.
 2. Dziś XIX DZIEŃ PAPIESKI. Hasło: „Wstańcie, chodźmy! (40 lat od I. Pielgrzymki, 100 lecie Urodzin). Przed kościołem trwa Kwesta na pomoc kolejnym stypendystom. Młodzież z Grupy Młodzieżowej Zostaw Ślad rozprowadza KREMÓWKI-zakup na działalność ZŚ i wyjazd na Taize we Wrocławiu.
 3. Trwajmy dziś na modlitwie z Janem Pawłem II, który tak Polskę umiłował i cierpiał dla niej o dobre i miłe Bogu wybory dla przyszłości nas tu żyjących. Proszę niech nikogo z TU OBECNYCH nie zabraknie przy urnie wyborczej (bo inne środowiska b się mobilizują).
 4. W czwartek o g.18.00 Msza św. z MODLITWĄ o UZDROWIENIE za przyczyna św. HUBERTA. Bardzo zapraszam.
 5. W sobotę kolejnych 3 naszych ministrantów zostanie promowanych na LEKTORÓW.
 6. Oaza w najbliższy weekend ma OAZĘ MODLITWY.
 7. Za tydzień w czasie Mszy św. o g. 18.00 nastąpi przyjęcie nowego Kręgu Kościoła Domowego.
 8. Za tydzień Panowie z TOTUS TUUS mają swoje spotkanie o 10.10, by przygotować się do przeżycia Opustu parafialnego.
 9. Za tydzień NIEDZIELA MISYJNA i TACA na MISJE ŚWIĘTE.
 10. Dziś Dzieci i Rodzice mają swoje Spotkanie Komunijne o 10.05.
 11. Dziś „Mężczyźni św. Józefa” poprowadzą – Męski Różaniec o godz. 17.15.
 12. Wczoraj ks. Krzysztof pielgrzymował z naszymi wiernymi na Jasną Górę.
 13. Dziękuję za pomoc w ułożeniu drewna: Zbigniew Szot (transport) i M. Wojciechowski, G. Kowalski, M. Sadowski, oraz G. Kusoski, A. Napieralska i K. Walasek (Warsztaty Muz.), 6 mężczyznom i B. Sapierzyńskiej za prace pielęgnacyjno-porządkowe na terenie kościelnym.
 14. Na ostatnich ławkach leżą już kartki do wpisana swoich zmarłych na tzw. WYPOMINKI.
 15. Zapraszamy do Scholi Dziecięcej. Próby są w niedziele o godz. 10 10.
 16. Rozpoczynamy zapisy na wyjazd na TAIZE we Wrocławiu (28.12-1.01). Od 16 r. życia i u ks. K.Lichoty.
 17. WSPOMNIENIA: dziś - bł. Honorata Koźmińskiego, – św. Marii Małgorzaty Alacoque, wtorek – św. Teresy z Avila, środa – św. Jadwigi Śląskiej, czwartek – św. Ignacego z Antiochii, piątek - św. Łukasza Ewangelisty, sobota – bł. Jerzego Popiełuszki i rodziców Małej św. Tereski- Marii Zeli i Ludwika Martin, a za tydzień – św. Jana Kantego.
 18. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs Tobiasz i Sara (25-27.10), Jezus w 4 Ewangeliach (8-11.11), Kurs Przedmałżeński (15-17.11).

KIOSK:   TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy, "Mały Gość Niedzielny", "Oremus"- na październik i listopad, "Miłujcie się". Polecam: kalendarze i albumy.

                                                                  Ks. K. Grzejszczyk

                                                                                                    /proboszcz