V NIEDZIELA ZWYKŁA - 09.02.2020

 1. Trwa ROK MISJI ŚWIĘTYCH (raz na 10 lat). Cała seria działań duszpasterskich. Potrzeba wielkiej i codziennej modlitwy o co proszę.
 2. Za tydzień przyjmiemy w relikwiach św. Gemmę GALGANI, wielką czcicielkę Ducha Świętego, Maryi, Eucharystii i Ukrzyżowanego.
 3. Z największą radością już informuję, że Rekolekcje Wielkopostne poprowadzi nam od I. Niedzieli Wielkiego Postu p. Jan BUDZIASZEK (perkusista Skaldów), wielki czciciel Maryi. Natomiast w Środę Popielcową (26.02) przybędzie do nas ponownie Ks. prof. Mieczysław NOWAK, by dalej poprowadzić nas drogą prostowania dróg. A po Rekolekcjach Wielkopostnych we wtorki (10.03) zaczniemy 5. Tyg. „Rekolekcje w drodze” pt. ABC chrześcijaństwa.
 4. Dziękuję grupie Zostaw Ślad za przygotowanie spotkania z Osobami Konsekrowanymi.
 5. Dziękuję naszemu CHÓROWI za piękny KONCERT KOLĘDOWY.
 6. Bardzo dziękuję za pomoc w uprzątnięciu choinek: M. Amerlik, J. Tokarskiemu, K. Kuleszy oraz za pomoc w sprzątaniu kościoła: Ag. Poruszek, E. Jurkiewicz i A. Kostrzyńskiej.
 7. W piątek o 17.20 WYPOMINKI a po nich Msza św. za polecanych w nich zmarłych.
 8. WSPOMNIENIA: poniedziałek – św. Scholastyki, wtorekNajświętszej Maryi Panny z Lourdes, piątek – święto św. Cyryla i Metodego, sobota - bł. Michała Sopoćki.
 9. KANCELARIA do końca ferii czynna - we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.
 10. Wczoraj duża grupa ministrantów i dzieci w nagrodę za Roraty była w Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Tysiąclecia w Wilanowie. To nagroda tego Muzeum. Dziękuję ks. Krzysztofowi i s. Antonelli.
 11. ROZBUDOWA ORGANÓW zakończona !!! Dziękuję za kolejne wpłaty. Dziękuję za większe wpłaty gotówkowe: Z. Szot z rodz., W. Szot z rodz., Z. Lubryczyńska z rodz., D. Pastuszak z rodz., Targońskiemu z rodz.; Rodz. Gałkowskich, Piwowarczyk, Przepiórkowskich, Tokarskich, Luty, Wziątek, Królak, Kossakowskich, Kowalskich, Pulka, Matraszek, Kamińscy, Kroc, Napieralscy; B. Zając, Tobiasz, Figiel, Szachbatow, Mieloch, Sobieckich, Gorskich, Zebura, T. Wawro,
 12. Dziś TACA INWESTYCYJNA : na spłacenie organów, na ogrzewanie kościoła i nową kostkę).
 13. Za tydzień będzie można wesprzeć Fundusz Budowy Kościoła.
 14. W Domu REKOLEKCYJNYM: Chór (10-15.02), Kurs o dialogu (21-23.02) i Kurs Filip dla Małżeństw (28.02-1.03)

KIOSK:   TYGODNIKI:  Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela, "Miłujcie się".  Polecam: książki JANA BUDZIASZKA i płyty.

                                                                  Ks. K. Grzejszczyk

                                                                                                    /proboszcz