Duc In Altum

Zapraszamy na stronę http://www.ducinaltum.org.pl/

Grupa modlitewna Duc in altum powstała w lutym 2007 r. Inspiracją do jej stworzenia było światło Ducha Świętego, z którego wynikało, że powinna powstać modlitewna grupa charyzmatyczna dla młodych osób, które ukończyły już studia, pracują, a tym samym nie odnajdują się w grupach młodzieżowych. Jednakże grupa modlitewna jest również otwarta dla studentów. Duszpasterzem grupy modlitewnej Duc in altum jest ks. Krzysztof Grzejszczyk.
 Duc in altum
W okresie od lutego do lipca 2007 r. spotykaliśmy się przy parafii św. Jakuba na Pl. Narutowicza w Warszawie. W związku z objęciem przez naszego duszpasterza funkcji proboszcza w parafii św. Huberta w Zalesiu Górnym, odpowiedzialni za grupę podjęli decyzję o przeniesieniu spotkań modlitewnych do Zalesia Górnego.

Zapraszamy Cię na nasze spotkania, na których wspólnie się modlimy, radujemy i wielbimy Boga. Na pewno zostaniesz ciepło przyjęty.


Spotkania modlitewne odbywają się w 1. i 3. sobotę miesiąca o godz. 16.00 w Domu Rekolekcyjnym w Zalesiu Górnym (Sala św. Patronów Przyrody).