II NIEDZIELA ZWYKŁA - 16.01.2022

Transmitujemy Msze św. o g. 9.00 i 11.00 (w tygodniu - środy i dni ważne)  (bit.ly/swHubertZG).

 1. Dziś NIESZPORY o 17.30.
 2. Dziś przyjmujemy w Relikwiach bł. BERNARDYNĘ Jabłońską – współzałożycielkę Sióstr Albertynek. Od Sumy będą z nami Siostry Albertynki.
 3. Dziś spotkanie kandydatów do BIERZMOWANIA.
 4. Dziś po Mszy św. dla Rodzin spotkanie dzieci z „tańcem uwielbienia”. Zapraszamy.
 5. W najbliższy wtorek o g. 20.00 Katecheza w grupie ODNOWY.
 6. W środę nasze Siostry Sercanki cieszą się świętem swojego Założyciela – św. Józefa Pelczara. Wieczorem wraz z Siostrami, będziemy radować się darem tego wspomnienia.
 7. W czwartek jako III. w miesiącu Msza św. wieczorna jest MSZĄ Św. O UZDROWIENIE, za wstawiennictwem naszego Patrona św. Huberta.
 8. W czwartek o godz. 19.00 odprawa odpowiedzialnych OAZY.
 9. W piątek świat przezywa DZIEŃ BABCI, a w sobotę DZIEŃ DZIADKA. Pamiętajmy w modlitwie o tych tak ważnych Osobach w naszym życiu.
 10. W sobotę (22. dzień miesiąca) NABOŻEŃSTWO przy Relikwiach św. RITY, Patronki Spraw Beznadziejnych (przynosimy róże i swoje intencje).
 11. Za tydzień Grupa Młodzieżowa Zostaw Ślad ma spotkanie z tematem formacyjnym – „ O tożsamości mężczyzny i kobiety, wraz z aspektami ideologii LGBT”. Zapraszają młodych.
 12. WSPOMNIENIA: poniedziałek – św. Antoni (opata), środa – św. Józef S. Pelczar, czwartek – św. Sebastian M., piątek – św. Agnieszka Dz. i M., sobota – św. Wincenty Pallotti.
 13. Dziękuję prowadzącym i obecnym na wczorajszym spotkaniu dla małżeństw o dialogu.
 14. Dziś można wesprzeć Fundusz Budowy Kościoła (w kancelarii).
 15. KANCELARIA w czasie kolędy czynna tylko we wtorki i piątki po wieczornej Mszy św.
 16. Bardzo dziękuję: J. Oniśkowi, M. Koźlakowskiemu, J. Wojtyrze i M. Machałowskiemu oraz A. Poruszek, E. Kaweckiej, A. Malinowskiej, J. Jaskólskiej, Z. Nowosielskiemu, P. Stelmachowi, P. Piskorzowi, A. Frejowi, M. Koprowskiemu, A. Kamińskiej, D. Pastuszak, M. Woźniak, M. Kowalskiej. Bardzo dziękuję: OAZIE za „Szlachetną Paczkę”, ODNOWIE za dar materialny na konieczny do życia lek, Mężczyznom św. Józefa i Totus Tuus za pomoc w pilnych sprawach ludzkich i CARITASOWI za działalność cierpliwą a skuteczną w ciągu roku. Dziękuję wreszcie Fundatorom naszych figur.
 17. Dziękuję nowym osobom przybyłym na spotkanie Klubu A-A w naszej Parafii.
 18. Dom Rekolekcyjny: od piątku- Kurs Tobiasz i Sara (21-23.01) i za 2 tyg. Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej (28-30.01). a w lutym Kurs o Dialogu (18-20.02) i Seminarium Posługi Modlitwy Wstawienniczej (25-27.02).

KIOSK: TYGODNIKI, „Oremus” (na luty), „ Miłujcie się”.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------       

KOLĘDA:
Niestety także w tym roku będzie „NA ZAPROSZENIA”   - zbyt dużo nadal zalęknionych.

 • W tym tygodniu - odwiedzimy Rodziny rejonu ulic: USTANOWA (tj. Długą, Kasztanów, Parkową, Podleśną, Słowiczą, Sadową aż do Kościelnej i wszystkie przyległe. Witamy nowych Parafian z osiedla między Podleśną i Słowiczą.
 • W następnym tygodniu – od 24 stycznia – odwiedzimy Rodziny rejonu: od ul. Wiekowej Sosny, aż do „ZA TORAMI” i od ul. Leśnej do lasu.

Kolędę rozpoczynamy zwykle od g. 16.00.                                

Ks. K. Grzejszczyk  /proboszcz/