XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 13.11.2022

 1. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Ta niedziela jest ostatnią w ciągu Roku Liturgicznego, następna jest już Adwentem.
 2. Za dwa tygodnie zaczniemy REKOLEKCJE ADWENTOWE. Poprowadzi je - Ks. Jan SEREMAK – kustosz Sanktuarium św. Michała Archanioła w Miejscu Piastowym. Będą one związane z poświęceniem figur św. Michała oraz intronizacją kultu św. Michała tak ważnego w Kościele.
 3. Dziś o 10.05 SPOTKANIE KOMUNIJNE.
 4. Dziś ponownie działa KAWIARENKA. Zapraszamy. I dziękujemy Darczyńcom super ciast.
 5. Dziś spotkanie grupy Zostaw Ślad na temat „Muzyki sakralnej”.
 6. W środę wspomnienie NAJŚW. MARYI PANNY OSTROBRAMSKIEJ.
 7. W czwartek Msza św. z MODLITWĄ o UZDROWIENIE, za wstawiennictwem św. Huberta.
  1. Zapraszamy w sobotę o g. 16.00 na drugie spotkanie małżeńskie z cyklu „Małżeństwo na nowo odkryte”. Temat: Czy porozumiewanie się w małżeństwie jest błogosławieństwem czy trudnością”. Jak zwykle będzie opieka dla dzieci.
 8. Za tydzień Msza św. i Wieczór Uwielbienia MŁODYCH udających się na ŚDM dek. Piaseczno.
 9. Dziękuję: Siostrom Sercankom, S. Orionistkom, S. Elżbietankom, Pocztom: Totus Tuus, Stow. Przyjaciół Zalesia Górnego, Bielankom i sypaczkom, szafarzom, lektorom i ministrantom, Wspólnocie św. Rodzina, Mężczyznom św. Józefa, dzieci grupy tańca uwielbienia, M. Świetlik i J. Andziak, T. Wawro, M. Chmielewskiej, W. Polit, G. Stolarskiej, rodz. Kozłowskich, K. Gągała, M. Woźniak, M. Kowalska, L. Mieloch, K. Wawro, A. Poruszek, E. Kaweckiej, A. Malinowskiej i B. Obrębowskiej, M. Koprowskiemu, L. Waligóra, E. Brinken, Z. Winiarek, E. Urwalskiej, Ag. J. T. Kowalskich-Klein, P. M. Czublun, P. A. Gamdzyk, P. Pangowski, J. S. M. Szczepańscy, I. K. Krasuccy, I. Wawro, M. P. Mycielscy, P. Fryszczyn, F. Wolski, K. Milanowski, J. Wojtyra, M. A. Wojciechowscy, M. F. Hałoń, M. Amerlik, A. Pisarek, T. Sukrczyński, F. Wolski, M. Wojciechowski, P. Fryszczyn, E. Maliszewska, H. Cieślak.
 10. WSPOMNIENIA: jutro – bł. Marii Luizy Merkert, wtorek – św. Alberta Wlk., środa – św. Małgorzaty Szkockiej i św. Gertrudy, czwartek – św. Elżbiety Węgierskiej, piątek – bł. Karoliny Kózkównej, sobota – bł. Salomei, za tydzień – św. Rafała Kalinowskiego.
 11. DOM REKOLEKCYJNYKurs Przedmałżeński (18-20.11) i Kurs Filip dla małżeństw (25-27.11).
 12. Za tydzień TACA na SEMINARIUM.

ZAPOWIEDZI:
I. Adam LORENC – kaw. z Ryk i Zuzanna Maria KŁODA – panna z par. tut.

KIOSK: TYGODNIKI, „Miłujcie się”, „OREMUS”, mądre książki i kalendarze.

Nadal polecamy modlitwie naszą 200 osobową grupę rekolekcyjną - Rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy (REO).

 

Ks. K. Grzejszczyk  /proboszcz/