Przetwarzanie danych osobowych

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest parafia św. Huberta w Zalesiu Górnym, której proboszczem jest Krzysztof  Grzejszczyk;

2) inspektorem ochrony danych jest Ks. dr Piotr Wierzbicki, adres: ul. Miodowa 17/19, 00-246 Warszawa, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..;

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu organizacji Warsztatów Muzycznych (komunikacja, przygotowanie warsztatów);

4) podstawą przetwarzania tych danych jest Pani/Pana zgoda, konieczna do uczestnictwa w Warsztatach;

5) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,

6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane miesiąc od momentu zakończenia Warsztatów;

7) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem (usunięcie jest równoważne z wycofaniem swojego uczestnictwa w Warsztatach);

8) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01–015 Warszawa, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), jeżeli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu.

Dodatkowe pytania w tym zakresie prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.