BOŻE NARODZENIE 2022

1. Jutro II. Dzień ŚWIĄTśw. SZCZEPANA - MSZE ŚWIĘTE - jak w każdą niedzielę - TACA na KUL (Katolicki Uniwersytet Lubelski).
  2. W piątek - Święto Św. Rodziny. Odnowienie Sakramentu Małżeństwa przekładamy na Sumę w Uroczystość Trzech Króli. Proszę o zgłoszenia w zakrystii już teraz personaliów. (ADORACJA od Koronki).
  3. Od Bożego Narodzenia zaczynamy OKTAWĘ Bożego Narodzenia (do 1.01.2023).
  4. Nabożeństwo do św. JANA PAWŁA II - jutro o g. 17.30.
  5. W sobotę, w św. Sylwestra – o godz. 17.30 - NABOŻENSTWO DZIĘKCZYNNO - PRZEBŁAGALNE za STARY ROK 2022 i Msza św. Dziękczynna za łaski Roku o g. 18.00.
  6. Za tydzień – w Nowy Rok Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. - normalnie.
  7. KANCELARIA czynna tylko we wtorek i piątek po Mszach św.
  8. WSPOMNIENIA: wtorekświęto św. Jana Apostoła i Ewangelisty, środaświęto świętych Młodzianków, w sobotę – św. Sylwestra oraz św. Katarzyny Laboure.
  9. Bardzo dziękuję tak wielu za pomoc w kościele w porządkach, ubieraniu choinek – zwłaszcza: Zostaw Ślad, Oaza, Ministranci, Skład Bud. w Jazgarzewie, K. Kulesza, P. Fryszczyn, J. Tokarski, M. Wojciechowski, M. Amerlik, S. Mieczysława, s. Teresila, J.i F. Call, W. Polit, A. Kamińska, M. Chmielewska, M. A. E. Pulka, A. Olszak, B. Sapierzyńska, M. Koźlakowski, A. Kwiecińska, J. Kornacka, K., K. Olszak, L. Wolska, Z., M. Chmielewskie, G., M.,P., D., D., M. Kowalscy, T., U. Pisarek, Z. Kłoda, K. Frączyk, Maks Koźlakowski, K. Grądziela, A. Ilczenko, A. Poruszek, E. Kawęcka, B. Obrębowska i A. Malinowska i rodz. Bartoszewscy.
  10. Dziękuję naszej wiernej grupie dzieci i rodziców za udział w RORATACH.
  11. Mężczyźni św. Józefa (MSJ) zapraszają na BAL SYLWESTROWY (Rodziny z dziećmi oraz pary małżeńskie, bez alkoholu. Zapisy w zakrystii.
  12. CARITAS - powinna być dziś zbiórka na potrzebujących (bo ostatnia niedziela miesiąca), ale z racji Świąt przekładamy ja na 8 stycznia.
  13. Za tydzień w NOWY ROK (I. Niedziela) – TACA INWESTYCYJNA – na ogrzewanie k-la oraz trwające remonty i inne konieczne opłaty.
  14. dziękuję za pomoc w układaniu drewna – Michałowi Bolkowi. Nadal proszę w tym tygodniu.
  15. W związku z dramatem wojny na Ukrainie ogłaszam pomoc finansową, którą przekażemy przez CARITAS. (Caritas szuka rodzin dla gości z Ukrainy). Wpłaty można kierować na konto naszego CARITASU z dopiskiem – „pomoc Ukrainie.
  16. Do puszek przy wyjściach można złożyć OFIARĘ na kwiaty do żłóbka Pana Jezusa.

KOLĘDĘ zaczniemy od 2 stycznia. Po Świętach -w sobotę -31.XII-odwiedzimy Nowinki – od 10.00 (z dwu stron).

KIOSK: TYGODNIKI, „OREMUS”, „Mały Gość Niedzielny”, mądre książki i kalendarze. Polecam książki: ”Jak żyć łaską” i „Boska miłość”.