II NIEDZIELA ADWENTU - 04.12.2022

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem -  bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś o 17.30 NABOŻEŃSTWO ADORACYJNE.
  2. Zapraszamy całe rodziny na RORATY (o godz. 7.00). Proszę o mobilizację !!!
  3. Dziękuję uczestnikom Rekolekcji Adwentowych. Poświęcone zostały 2 figury – św. Michała Archanioła i podjęliśmy na nowo kult i modlitwę do św. Michała.
  4. Poświęcone OPŁATKI rozprowadzają nasze Siostry pod chórem.
  5. Dziś wieczorem grupa Zostaw Ślad zaprasza na spotkanie na temat: Bóg obecny w nas. A także rozdają darmową gazetę ewangelizacyjną – Dobre Nowiny.
  6. Dziś omadlamy młodych naszej Parafii i ŚDM.
  7. Dziś ponownie zaprasza KAWIARENKA. Młodzi czekają.
  8. Dziś na Mszy św. o g. 9.00 - o. prof. Leon Nieścior (Oblat Maryi Niepokalanej, wykładowca teologii na UKSW) wygłosi homilię. Po Mszy św. odbędzie się w kawiarence spotkanie z autorem i promocja jego książki pod tyt. „Pytając zbawionych”. W książce autor stara się odpowiedzieć na pytanie: Co nasi bliscy po tamtej stronie życia, chcieliby powiedzieć nam tutaj żyjącym.
  9. W czwartek Uroczystość NIEPOKALANEGO POCZĘCIA N.M.P.. Msze św. u nas: g. 7.00 (roraty), 9.00, 16.00 i 18.00. O godz. 12.00 GODZINA ŁASKI. Zapraszamy na modlitwę do kościoła.
  10. W czwartek Mężczyźni św. Józefa (MsJ) zapraszają na spotkanie po wieczornej Mszy św. o mężczyźnie, mężu i ojcu - św. Ludwiku Martin.
  11. W piątek o g. 17.20 WYPOMINKI, a po nich MSZA ŚW. za polecanych Zmarłych.
  12. W sobotę od g. 15.00 Skupienie Młodzieżowej Grupy Ewangelizacyjnej.
  13. Za tydzień po Mszy św. wieczornej - Spotkanie Kandydatów i Rodziców (jako przygotowanie do Bierzmowania).
  14. Za tydzień spotkanie KOMUNIJNE (dzieci i Rodziców).
  15. Za 2 tyg. o g. 10.05 Katecheza CHRZCIELNA dla planujących CRZTY w Święta i w styczniu.
  16. Dziękuję: SS. Sercankom, rodz. Soleckich, Chmielewskich, Bartoszewskich, Wiśniewskich, J. Olendzkiej, G. Niemiec, M. Koprowskiemu, J. Wrona, R. Gostkowskiej, G. Stolarskiej, A. Kamińskiej, A. Troszak, Z. Piasko, I. i K. Wawro, T. Skurczyńskiemu, M. Kucharskiej, E. Brinken, D. Pastuszak, M. Koźlakowskiemu a szczególnie B. Kowalczyk, A. Kryspin i małż. Napieralskim.
  17. Dziś TACA INWESTYCYJNA: remont generalny kolejnego pokoju, zakup krzeseł i stołów oraz zakup 50 mp drewna dębowego i na ogrzewanie.
  18. WSPOMNIENIA: wtorek – św. Mikołaja bpa, środa – św. Ambrożego bpa, piątek – św. Jana Diego, sobota – wsp. N.M.Panny Loretańskiej.
  19. DOM REKOLEKCYJNYKurs - Gdybyśmy zaczynali od nowa (9-11.12).
  20. Do puszek przy wyjściach można złożyć OFIARĘ na kwiaty do żłóbka Pana Jezusa.

KIOSK: TYGODNIKI, Karty Świąteczne, mądre książki i kalendarze. Polecam książkę Jezus żyje” oraz Jak żyć łaską i inne na prezenty świąteczne.

Nadal polecamy modlitwie naszą 200 osobową grupę rekolekcyjną - Rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy (REO). We wtorek zakończenie Rekolekcji.