II NIEDZIELA ZWYKŁA - 14.01.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś NIESZPORY o 17.30. Zapraszamy.
  2. Dziś przyjmiemy w RELIKWIACH wielkiego świętego hiszpańskiego – św. JANA z AVILA.
  3. W czwartek - Kościół rozpoczyna Tydzień Modlitw o Jedność chrześcijan.
  4. W czwartek Msza św. O UZDROWIENIE za wstawiennictwem naszego Patrona św. Huberta. Zapraszamy.
  5. Dziękujemy S. Stelli, Dorocie Królak, Agacie Mazurkiewicz, Michałowi Koźlakowskiemu i bardzo dużej grupie dzieci naszej Szkoły za przekaz JASEŁEK w ostatnią niedzielę.
  6. Wczoraj odbyło się - kolejne spotkanie małżeńskie nt.: Małżeństwo szkoła przebaczenia.
  7. Za tydzień oprawę muzyczną na Mszy św. O g. 9.00 da Chór Polonia, kończący swoje warsztaty.
  8. Zapraszamy za 2 tygodnie na KONCERT KOLĘD naszego Chóru po wieczornej Mszy św. o g. 19.00.
  9. Pomagali: G. Stolarska, Halina Cieślak, rodzina Wawro, A. Poruszek, E. Kawęcka, A. Malinowska i B. Obrębowska.
  10. WSPOMNIENIA: środa - św. Antoni Opat, czwartek - bł. Regina Protman, piątek - św. Józef Sebastian Palczar.
  11. KANCELARIA czynna: TYLKO: we wtorek 18-18.30 i w sobotę po Mszy św. wieczornej.
  12. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs - DAĆ SKRZYDŁA (26-28.01.), Kurs Przedmałżeński (2-4.02), Kurs o DIALOGU małżeńskim (9-11.02), Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą  (16-18.02.).
  13. Rozpoczęły się ferie zimowe - proszę nie zgubić Pana Boga w czasie ich trwania.

Bardzo proszę nadal wszystkich ludzi dobrej woli i szczerych patriotów – w wzmożoną modlitwę za naszą OJCZYZNĘ i cały Kraj. Jest ona coraz bardziej potrzebna i nagląca !!!

KIOSKTYGODNIKI, OREMUS na II., nowe - Trwajcie w miłości”, „Mały Gość Niedzielny”  oraz  obrazy, kalendarze, nowe książki i albumy i inne dobre, mądre i wartościowe książki.

KOLEDA 15-20.01:

PONIEDZIAŁEK – 22.01.:
1) Piaseczyńska
WTOREK – 23.01.
1) Pionierów (od pocz. do Kor. Dębów)
ŚRODA – 24.01.:
1)  Pionierów (do końca)
CZWARTEK - 25.01.:
1)  Jesionowa
PIĄTEK – 26.01.:
1)  Biedronki
2) Leszczynowa i Sinych Mgieł
SOBOTA – 27.01.:
1)  Szmaragdowych Żuków, Wzgórz i Kaczeńców
2) Leśna Dróżka i Nowinek

Celem KOLĘDY jest modlitwa i błogosławieństwo Domowników i domu, rozmowa wiary, troska o zbawienie.
Dziękuję za uchylone furtki i oświetlenie, a nawet oczekiwanie. Widzimy brak dzwonków i tablic.
Wręczamy biuletyn o cudach eucharystycznych, nasz folder parafialny i inne foldery.
Kolędę rozpoczynamy od g. 16.00, w soboty od g. 10.00.
Osoby nowe i Ci którzy kapłana nie przyjmowali proszeni są o zgłoszenie się do Księży dla zaproszenia nas.
Ofiary przeznaczone są na projektowanie i wykonanie wymiany źródła ogrzewania. Dziękujemy większości za nieco większe tegoroczne ofiary.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/