II po BOŻYM NARODZENIU - 3.01.2016

1.      Dziś Nab. ADORACYJNE o godz. 17.30 z racji I Niedz. Miesiaca.

2.      W Srodę - Ur. OBJAWIENIA PAŃSKIEGO. Msze św. jak w niedziele. Zawitają u nas Trzej Królowie. Kadzidło i kreda po poświęceniu przy ołtarzu będą do zabrania do domów, aby je oznaczyć znakiem  wiary. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY. Ogodz. 17.00 zapraszamy na JASEŁKA dzieci z naszej Szkoły Podstawowej w sali teatralnej.

3.      Tego dniaTACA przeznaczona jest na MISJE ŚW.

4.      Za tydzień NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO. Wspominając 1050 lecie CHRZTU Polski, włączmy się i my w Jej budowanie wiernością chrzcielnemu obdarowaniu, tak by wyznać i odnowić nasze WYZNANIE WIARY.

5.      Dziś o 10.00 KONFERENCJA CHRZCIELANA.

6.      We wtorek grupa ODNOWY zaprasza na katechezę nt. różnicy między religijnością a wiarą o godz. 20.00 w Domu Rekolekcyjnym.

7.      Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE z dziećmi i rodzicami.

8.      Dziękuję przybyłym o północy na Mszę św. NOWOROCZNĄ.

9.      W piątek o 17.30 WYPOMINKI, a po nich Msza św. za polecanych w nich.

10.    Dziękuję tym, którzypielęgnują swoją miłość iodnowili dar sakr. miłości w ostatniąniedzielę wur. św. Rodziny.

11.    Informuję, że otrzymaliśmy relikwie: bł. Laury Vicuna (11.12);  św. Szymona z Lipnicy (22.12.) i  bł. Męczenników z Praulina, a w Nowy Rok św. Josemarii Escriva, Do ufundowania będą nowe relikwiarze.

12.    W tym tygodniu I Czwartek miesiąca. Modlitwa o powołania z naszej parafii.

13.    Dom Rekolekcyjny: za 2 tyg. (15-17.I) - Kurs - POSŁANI (Pryscylla i Akwila) - dla małżeństw, a za 3 tyg. (29-31.01) - Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej.

14.    Dziś TACA INWESTYCYJNA. W okresie zimowym na ogrzewanie kościoła.

15.    KANCELARIAw czasie kolędy czynna we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.

KIOSK:

1.      Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Różaniec, Anioł, Tak Rodzinie, "Miłujcie się", książki o Maryi,KALENDARZE i CD ks. Dziewieckiego -"Stworzeni, by kochać", orazBIBLIA, książki ks. Jana z płytą CD i nowe książki.Polecam bullę Papieża o Roku Miłosierdzia!!! i Modlitewnik Rodzinny.

2.      Płyta z kolędami. Dochódna Fundusz ŚDM. To dar T. Krężelewskiego-juniora.

ZAPOWIEDZI:

II.Łukasz SUSKA - kaw. z par. tut. i Martyna Teresa DUBIŃSKA - panna z Piaseczna

KOLĘDA:

PON (4.01) - 1) Klonowa, Zacz. Róży, Wierzbowa i Szarotki 2) Brzozowa Droga i Słonecznikowa.

WTOREK (5.01) -  1) Za siedmioma Górami, Wiecz. Zmierzchu, Sinych Mgieł, Leśna Dróżka i Balladyny; 2) Biedronki; 3) Promiennego Słońca.

ŚRODA(6.01)  - UR. OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

CZWARTEK (7.01) -  1) Rusałek, Grających Świerszczy, Kukułki, Słowików, Porannej Zorzy, Słonecznego Lata; 2) Leszczynowa i Al. Wzgórz.

PIĄTEK (8.01) - 1) Jesionowa; 2) Nowinek (przed i za torami).

SOBOTA (9.01) - 1) Szmaragdowych Żuków i Urocza - od 10.00; 2) Kaczeńców - od 11.30.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PON (11.01) - 1) Tęczowa; 2)Leśnych Boginek.

WTOREK (12.01) - 1) Promienna;  2) Jasna.

ŚRODA (13.01) - 1) Świetlana; 2) Jałowcowa.

CZWARTEK (14.01) - 1) Leśna i Borowików  2) Modrzewiowa i Sosnowa.

PIĄTEK (15.01) - 1) Głowna, Głogowa i Cedrowa;  2) Kolejowa.

SOBOTA (16.01) - 1) Koralowych Dębów (od pocz. do Pionierów) - od 10.00;  2) Koralowych Dębów (od Pionierów do końca) - od 10.00.

Celem Kolędy jest: wspólna modlitwa, poświęcenie osób i mieszkania oraz ROZMOWA DUSZPASTERSKA, a także weryfikacja danych w kartotece parafialnej.

Kolędę rozpoczynamy w soboty o godz. 10.00, a w tygodniu o 16,00 i bardzo prosimy o oświetlenie swoich domów, oznakowanie posesji oraz zamknięcie w porę psów.

RODZINY NOWE, które się sprowadziły proszone są o poinformowanie nas o chęci wizyty księdza, a te które do tej pory nie przyjmowały kapłana, a zmieniły zdanie, proszone są o zaproszenie osobiste.

Bardzo proszę o odświeżenie lektury jakże ważnej w Roku Miłosierdzia - "O SPOWIEDZI". Ofiary składane podczas kolędy przeznaczone będą na dokupienie organów lub dokończenie ławek lub wymianę okien starego kościoła.