III NIEDZ. ADWENTU - 13.12.2015

1.      Bardzo dziękuję uczestniczącym w REKOLEKCJACH  ADWENTOWYCH. Dziękuję, albowiem, to zawsze znak świadomego przygotowania się i rozumienia religijnej wagi ŚWIĄT.

2.      Na stronie parafialnej są nagrane Rekolekcje Fatimskie. Zachęcam do słuchania.

3.      Dziś z racji 13. mies. przy Relikwiach Dzieci Fatimskich - Franciszka i Hiacynty odprawimy Pierwsze pełne NAB. FATIMSKIE. Bardzo zapraszam nagodz. 17.00.

4.      Kościół rozpoczął ROK MIŁOSIERDZIA. ( Zaczerpnijmy oraz praktykujmy uczynki miłosierne wobec ciała i duszy).

5.      Bardzo dziękuję tak dużej grupie dzieci i rodziców za udział w RORATACH.

6.      Dziękuję Rodzicom za Spotkanie w/s swojej młodzieży przed Sakr. Bierzmowania.

7.      Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE.

8.      Poświęcone OPŁATKI są przy wyjściu. Nasze Siostry Sercanki je rozprowadzają.

9.      KOSZ   na dary spożywcze dla potrzebujących z naszej parafii (kruchta i Top-Market).

10.    Wczwartek Msza św. z MODL. O UZDROWIENIE za przyczyną naszegoPatrona.

11.    W sobotę o godz. 19.00 SPOTKANIE LIDERÓW - cd. pracy nad odnowa Parafii.

12.    Za tydzień SPOTKANIE WOLONTARIUSZY ŚDM.

13.    Za tydzień nasi WOLONTARIUSZE będą rozprowadzać własnoręcznie wykonane BOMBKI i inne OZDOBY - a pieniądze zebrane, będą na ich udział w Krakowie na ŚDM.

14.    Zapraszam do włączenia się w prace w k-le (mycie, sprzątanie, ubieranie choinek i inne dekoracje), aby pomóc Siostrze i nam w pięknym wystroju kościoła.

15.    Do puszek przy wyjściach możemy złożyć ofiarę na Kwiaty do SZOPKI (gwiazdy).

16.    Dziś gościmy Dzieci z Ośrodka Specjalnego w Łbiskach, które swoje piękne ozdoby choinkowe i świąteczne przywiozą.

17.    Dom Rekolekcyjny: za miesiąc (15-17.I) - Kurs - POSŁANI (Pryscylla i Akwila).

KIOSK:

Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, nowe -"Miłujcie się", książka o Maryi,Karty świąteczne, książka dr. W. Półtawskiej - "Uczmy się kochać", KALENDARZE i CD ks. Dziewieckiego -"Stworzeni, by kochać"orazBIBLIA, książki ks. Twardowskiego z płytą CD i nowe książki.