III NIEDZ. WIELKIEGO POSTU - 8.03.2015

1.       Za tydzień przyjmiemyrelikwie św. Józefiny BAKHITY.

2.       Dziś trzecie GORZKIE ŻALE o17. 00.

3.       W piątki Nab. DROGI KRZYŻOWEJ: A) o 16.00 dla DZIECI - z pomocami; B) o 18.30 dla wszystkich - poprowadząBierzmowani i Schola młodzieżowa. A za tydzień pójdziemy ULICAMI ZALESIA !!!

4.       Na ołtarzu Matki Bożej leży KSIĘGA ABSTYNENCJI.

5.       Dziękuję Wszystkim zaangażowanym w organizacjęŚwiatowych Dni Młodych orazmłodzieży przybyłej naspotkanie wolontariuszy.

6.       Proszę o modlitwę za naszych rekolektantów z rekolekcji "z Jezusem w codzienności".

7.       Za 2 tyg. odbędzie się obowiązkowa KONF. PRZED-CHRZECIELNA o godz.10.10.

8.       Zapraszam do korzystania z naszej BIBLIOTEKI ( w niedziele do 14.00). Osoby zalegające z książkami prosimy o ich zwrot.

9.       Także za 2 tyg. podejmiemy DUCHOWĄ  ADOPCJĘ.

10.     W czwartek wspominamy św. Alojzego ORIONE. Z Nim będziemy wołać do Nieba.

11.     W piątek WYPOMINKI o godz.17.30 a potemMsza św. za polecanych w nich.

12.     Za tydzień będą Świece CARITAS.

13.     Zbiórka na KWIATY do GROBU BOŻEGO (osoby z ostemplowanym pismem).

14.     KOSZ NA DARY: w kruchcie i w Top Markecie.

15.     PO KOLĘDZIE - Nasza lektura kolędowa jest w kiosku(za symboliczne 2 zł).

16.     DOM REKOLEKCYJNY: za 2 tyg- Kurs TOBIASZ i SARA (dla małżeństw), a za3 tyg. - Kurs Przedmałżeński.

KIOSK:  naszeTYGODNIKI, "Tak Rodzinie", "Anioł", "Różaniec", "Oremus"- na kwiecieńoraz obrazkiTWARZY PANA JEZUSA z Całunu.

AKT ODDANIA SIĘ MATCE BOŻEJ....