III NIEDZ. ZWYKŁA - 25. 01.2015 r.

1. Dziś NIESZPORY17:30.
  2. Jutro - jak w każdy ost. pon. mies. przy RELIKWIACH KRWI św. JANA PAWŁA II. Tyle spraw już jest wymodlonych. Trwajmy w tej postawie zawierzenia Maryi razem z NIM.
  3. W sobotę wspomnienie św. Jana BOSKO. Przy Jego relikwiach będziemy składać Najśw. Ofiarę.
  4. Za tydzień o godz. 15.00 - BAL SENIORA (z wodzirejem). Zapraszam Seniorów.
  5. Także za tydzień po Mszy św. o g. 9.00 - KONCERT KOLĘD naszego chóru.
  6. ŚWIATOWE DNI MŁODYCH 2016 (ŚDM) - WOLONTARIAT MŁODYCH.
  7. ŚWIATOWE DNI MŁODYCH 2016 (ŚDM) - BAZA NOCLEGOWA.
  8. KANCELARIA w czasie kolędy czynna we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.
  9. ŁAWKI - klęczniki. Prośba by nie niszczyć klęczników butami.
  10. Dziś nasz CARITAS kwestuje dla naszych 8 rodzin wielodzietnych i 1 mł. osobie niepełnospr.
  11. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA - w zimie na ogrzewanie k-ła.
  12. W DOMU REKOLEKCYJNYM: za tydzień - Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej, a za 3 tyg. - Kurs Filip dla młodych (od 18 roku zycia).

KIOSK:  TYGODNIKI, nowy "Oremus" (na luty), "Miłujcie się", "Mały Gość niedzielny", Kalendarze i inne książki. Polecamy- "Święty pośród świętych".

KOLĘDA:-

PON (26.01) - 1) Słonecznego Lata, Porannej Zorzy, Słowików, Urocza

WTOREK (27.01) -  1) Spacerowa, Bukowa, Grabowa, Klonowa, Zacz. Róży, Wierzbowa

ŚRODA(28.01) - 1) Szarotki, Za siedm. górami, Wieczornego zmierzchu, Balladyny i Calineczki

CZWARTEK (29.01) -  1) Kukułki, Grających Świerszczy, Sinych Mgieł i Kaczeńców

PIĄTEK (30.01) - 1)  Rusałek, Leśna Dróżka

SOBOTA (31.01) - 1)  Graniczna; 2) Białej Brzozy 3) Kasztanów, Królewska i Polna (2. i 3. dodane)

PON (2.02) - 1) Poprzeczna, Południowa i Polna; 2) Kwiat Paproci i Borowików; 3) Nowinek (z tej strony torów i Rydzów).

WTOREK (3.02) - 1) Leśna, Akacjowa i Modrzewiowa; 2) Słoneczna i Sosnowa.

ŚRODA (4.02) - 1) Jasna; 2) Promienna.

CZWARTEK (5.02) - 1) Tęczowa; 2) Świetlana.

PIĄTEK -  nie ma

SOBOTA (7.02) - 1) Trakt Warecki (Nowinki); 2) Biedronki, Podleśna, Jodłowa, Świerkowa, Cisowa i Stary Sad (od ok. 15.00); 3 ) Brzozowa Droga, Cedrowa i Cyprysowa

Celem Kolędy jest wspólna modlitwa, poświęcenie osób i mieszkania oraz rozmowa duszpasterska.

Kolędę rozpoczynamy w soboty o godz. 10.00, a w tygodniu o 16,00 i bardzo prosimy o oświetlenie swoich domów, oznakowanie posesji oraz zamknięcie w porę psów. Rodziny nowe, które się sprowadziły proszone są o poinformowanie nas o chęci wizyty księdza, a te które do tej pory nie przyjmowały kapłana, a zmieniły zdanie, proszone są o zaproszenie osobiste.

Podczas kolędy każda rodzina otrzymuję dla pogłębienia wiary książkę "O spowiedzi" - o. J.Salija.

Ofiary składane podczas kolędy przeznaczone będą na wymianę okien starego kościoła lub nowe żyrandole w kościele.

AKT ODDANIA SIĘ MATCE BOŻEJ....