III NIEDZIELA ADWENTU - 11.12.2022

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś o 17.30 NIESZPORY.
  2. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach Pięciu Pierwszych Braci Męczenników: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna. Relikwie odbieraliśmy Grupą pielgrzymkową w czerwcu br.
  3. Zapraszamy całe rodziny na RORATY (o godz. 7.00). Proszę o mobilizację!!!
  4. Dziś ponownie zaprasza KAWIARENKA. Młodzi czekają.
  5. Dziś po Mszy św. wieczornej - Spotkanie Kandydatów i Rodziców (przygotowanie do Bierzmowania).
  6. Dziś Spotkanie KOMUNIJNE (dzieci i Rodziców). W czwartek dzieci otrzymały medaliki Matki Bożej i zostały oddane w opiekę Maryi.
  7. Dziś po Mszy św. o g. 11.00 dzieci zapraszamy do sali teatralnej na modlitwę tańcem.
  8. Jutro o 19.30 - Spotkanie Odpowiedzialnych Grup Młodzieżowych.
  9. We wtorek Odnowa zaprasza na „Wieczór uwielbienia” o g. 20.00 nie tylko Osoby po REO.
  10. W czwartek jako III w miesiącu - MSZA ŚW. z MODLITWĄ o UZDROWIENIE za wstawiennictwem św. Huberta. Zapraszamy.
  11. W czwartek o 19.00 Odprawa OAZY.
  12. W sobotę od g. 16.00 kolejne spotkanie małżeńskieZasady porozumiewania się – sposób prowadzenia rozmowy”. Jest także część warsztatowa oraz jest opieka dla dzieci.
  13. Proszę o pomoc w układaniu pociętego drewna w tygodniu od poniedziałku do soboty.
  14. Za tydzień o g. 10.05 Katecheza CHRZCIELNA dla planujących CHRZTY w Święta i w styczniu.
  15. Za tydzień po Mszy św. wieczornej Młodzi z Zostaw Ślad zapraszają osoby młode na spotkanie z ks. Rafałem Główczyńskim vel „Ksiądz z osiedla”, ksiądz tiktoker, instagramer, youtuber. Spotkanie jest otwarte.
  16. Za tydzień będzie można nabyć od ministrantów wodę święconą na wizytę kolędową. Zebrane ofiary zasilą fundusz ministrancki.
  17. Dziękuję: ks. T. Hukowi, J. Kultysowi, J. i F. Call, A. Poruszek, E. Kaweckiej, A. Malinowskiej i B. Obrębowskiej, P. Fryszczynowi, D. Pastuszak, M. Koźlakowskiemu, A. Kulita, prowadzącym śpiew, i wielkiej grupie osób z Odnowy za zaangażowanie w REO.
  18. WSPOMNIENIA: poniedziałek – wsp. N.M.Panny z Guadelupe, wtorek – św. Łucji , środa – św. Jana od Krzyża.
  19. Do puszek przy wyjściach można złożyć OFIARĘ na kwiaty do żłóbka Pana Jezusa (są zamówione).
  20. Poświęcone OPŁATKI rozprowadzają nasze Siostry pod chórem.

KIOSK: TYGODNIKI, Karty Świąteczne, mądre książki i kalendarze. Polecam książki: Jezus żyje” oraz ”Jak żyć łaską” i „Boska miłość” i inne - na prezenty świąteczne.

Bardzo dziękuję wszystkim omadlającym uczestników REO. Było to naprawdę bardzo wyjątkowe wydarzenie duchowe. W ostatni wtorek zakończyliśmy rekolekcje. Dziękuję z serca każdemu z uczestników. Byłem bardzo zbudowany taką ilością uczestników oraz sposobem przeżywania. Dziękuję prawie 100 osobowej grupie animatorów i prowadzącym.