III NIEDZIELA ZWYKŁA - 21.01.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś NIESZPORY o 17.30. Zapraszamy.
  2. Dziś - NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO. Doceńmy i my rolę Biblii, czytając systematycznie.
  3. Do czwartku trwa -  Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. Jutro NABOŻEŃSTWO do św. RITY - Patronki Spraw Beznadziejnych (róże i kartki z intencjami).
  5. Dziś - Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka. Pamiętajmy o ich trudzie.
  6. Dziś oprawę muzyczną na Mszy św. o g. 9.00 dał Chór Polonia, kończący swoje warsztaty.
  7. Zapraszamy za tydzień na Koncert KOLĘD naszego Chóru po wieczornej Mszy św. o g. 19.00.
  8. Pomagali: M. Koprowski, J. Tokarski, D. Malicki, P. Wichowski, M. Mycielski, M. Wojciechowski, D. Kozłowski, J. Antos, D. Stola, K. Milanowski, T. Kornacki, I. Krasuski, E. Wichowska, H. Cieślak, A. Poruszek, E. Kawęcka, A. Malinowska, Krystyna Fudecka i B. Obrębowska, Magdalena Koźlakowska, Tomasz, Grażyna i Karolina Łada, Lidia Krasuska.
  9. WSPOMNIENIA: poniedziałek - bł. Laura Vicuna i św. Wincenty Pallotti, wtorek - bł. Wincenty Lewoniuk i 12 towarzyszy, środa - św. Franciszek Salezy, czwartek - św. Nawrócenia św. Pawła Ap., piątek - św. Tymoteusza i Tytusa Bp., Sobota - św. Anieli Merici i bł. Jerzego Matulewicza.
  10. KANCELARIA czynna: TYLKO: w sobotę po Mszy św. wieczornej.
  11. DOM REKOLEKCYJNY: od piątku - Kurs - Dać Skrzydła, Kurs Przedmałżeński (2-4.02), Kurs o DIALOGU małżeńskim (9-11.02), Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą  (16-18.02.).
  12. Ostatni tydzień ferii zimowych - proszę nie zgubić Pana Boga w czasie ich trwania.

Bardzo proszę nadal wszystkich ludzi dobrej woli i szczerych patriotów – w wzmożoną modlitwę za naszą OJCZYZNĘ i cały Kraj.
Jest ona coraz bardziej potrzebna i nagląca !!!

KIOSKTYGODNIKI, OREMUS na II., Trwajcie w miłości”, „Mały Gość Niedzielny”  oraz  obrazy, kalendarze, nowe książki i albumy i inne dobre, mądre i wartościowe książki

KOLEDA 22-27.01:
PONIEDZIAŁEK – 22.01.:
1) Piaseczyńska   (uwaga Nabożeństwo do św. Rity)
WTOREK – 23.01.
1) Pionierów (od pocz. do Kor. Dębów)
ŚRODA – 24.01.:
1)  Pionierów (do końca)
CZWARTEK - 25.01.:
1)  Jesionowa
PIĄTEK – 26.01.:
1)  Biedronki  2) Leszczynowa i Sinych Mgieł
SOBOTA – 27.01.:
1)  Szmaragdowych Żuków, Wzgórz i Kaczeńców
2) Leśna Dróżka i Nowinek

KOLEDA 22-27.01:
PONIEDZIAŁEK – 29.01
.:

1) Urocza, Rusałek, Zaczarowanej Róży, Słowików, Kukułki, Porannej Zorzy, Słonecznego Lata, Kubusia Puchatka
2) Zielonych Żabek, Grających Świerszczy, Wieczornego Zmierzchu, Calineczki i Balladyny
WTOREK – 30.01.:
1)  Bukowa, Grabowa, Klonowa, Kolejowa
2) Wierzbowa, Szarotki, Za Siedmioma Górami
ŚRODA – 31.01.:
1) Złocistych Łanów, Polna
2) Szeroka, Widna i Poprzeczna
CZWARTEK – 1.02.:
1) Parkowa i Podleśna
2) Główna, Świerkowa, Jodłowa i Cisowa
PIĄTEK – 2.02.:  Święto Ofiarowania Pańskiego i I. Piątek
SOBOTA – 3.02.:
1) Długa i Brzozowej Drogi
2) Kasztanów, Polna i Słonecznikowa

Celem KOLĘDY jest modlitwa i błogosławieństwo Domowników i domu, rozmowa wiary, troska o zbawienie.
Dziękuję za uchylone furtki i oświetlenie, a nawet oczekiwanie. Widzimy brak dzwonków i tablic.
Wręczamy biuletyn o cudach eucharystycznych, nasz folder parafialny i inne foldery.
Kolędę rozpoczynamy od g. 16.00, w soboty od g. 10.00.
Osoby nowe i Ci którzy kapłana nie przyjmowali proszeni są o zgłoszenie się do Księży dla zaproszenia nas.
Ofiary przeznaczone są na projektowanie i wykonanie wymiany źródła ogrzewania. Dziękujemy większości za tegoroczne większe ofiary.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/