XXI Niedz. Zwykła - 24.08.2014 r.

1.       W  WAKACJE:

- KANCELARIA - PONIEDZIAŁKI i CZWARTKI  po Mszy św. wieczornej.

- SPOWIED¬ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.

- ADORACJI (piątki): 8.00 - 12.00 oraz od 15.00 - 18.00, wtorek: 18.40 - 20.00.

- NIESZPORY NIEDZIELNE o 17.30.

2.       Jutro, z racji ostatniego poniedziałku miesiąca,  po wieczornej Mszy Św. nabożeństwo za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.

3.       W najbliższy wtorek przypada Uroczystość MB Częstochowskiej. Msze Św. o 9.00, 11.00 i 18.00 (nie będzie Mszy o 12.30). Tego dnia poświęcimy obraz rodziców NMP: Św. Joachima i Anny.

4.       W rozpoczętym tygodniu przypadają wspomnienia świętych: w poniedziałek Św. Ludwika Króla którego relikwie mamy w parafii, w środę Św. Moniki, w czwartek Św. Augustyna a w piątek wspomnienie męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.

5.       W przyszłą niedzielę o godz. 10.15 odbędzie się konferencja przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych planujących chrzest dziecka we wrześniu.

6.       W następną niedzielę po Mszy Św. o 11.00 odbędzie się spotkanie powycieczkowe dla dzieci i młodzieży które były na wyje¼dzie czerwcowym z ks. Sławkiem i S. Antonellą.

7.       Za tydzień Caritas będzie zbierać ofiary na pomoc dla naszych ośmiu rodzin wielodzietnych i jednej młodej osoby niepełnosprawnej.

8.       Od 1 do 3 września będziemy przeżywać w parafii czterdziesto godzinne nabożeństwo. Msze Św. w tych dniach o godz. 9.00 i o 18.00.

9.       Msza Św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w poniedziałek 1 września o godz. 8.00.

10.    Dziś po Mszach Św. będą zbierane ofiary do puszek przeznaczone na pomoc chrześcijanom prześladowanym w Iraku.

ZAPOWIEDZI:

II. - Bartosz Karol STOJEK - kawaler z par. tut. i Sandra Dominika KILJANEK - panna z par. Św. Szczepana w Raszynie.

KIOSK:  TYGODNIKI,  Gość Niedzielny z płytą z Dzienniczkiem S. Faustyny (1 cz. MP3), wakacyjny numer Miłujcie się.