XXXIII Niedz. Zwykła - 16.11.2014 r.

1.       Za tydzień UR. CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA. A za 2 tygodnie już ADWENT. Adwentem zaczniemy w naszej parafii ROK MARYI.

2.       Dziękuję, za wywieszone flagi na święto ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.

3.       Dziś WYBORY. To sprawdzian troski o naszą przyszłość.

4.       Dziś o 10.00 KONCERT PATRIOTYCZNY naszego chóru "Accentus".

5.       Jutro RCS zaprasza na Mszę św. o godz. 18.00 z udziałem młodzieży, z racji 100 rocz. śmierci bł. Karoliny Kózkówny. Po Mszy św. zapraszają na czuwanie (ok 1 h) przy Najśw. Sakramencie i relikwiach Błogosławionej.

6.       W czwartek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego (przy relikwiach)

7.       W sobotę (jak każdego 22.) - MODLITWY do św. RITY. Zapraszamy z różami.

8.       W czwartek (jako III. w miesiącu) MSZA ŚW. Z MODLITW¡ O UZDROWIENIE.

9.       Dziękuję bardzo Piekarni Zalesie za bułeczki św. Huberta, a P. Borowskiemu i K. Kucharskiemu za wywiezienie liści.

10.    Zapraszam dorosłych mężczyzn, by włączyli się w służbę liturgiczną w naszej świątyni.

11.    Owoc NAWIEDZENIA MARYI: RÓŻANIEC, APEL w rodzinach, modlitwy przed OBRAZEM Czarnej Madonny.

12.   Informuję, że raz na kwartał w naszym kościele będzie Msza św. w języku łacińskim. Pierwsza za tydzień o godz. 12.30.

13.    Dziękuję kolejnym Darczyńcom za wpłaty na ławki. Nasz deficyt jest już niewielki. Ostatnia szansa na sponsorowanie daru do naszego k-ła.

14.    SYRIA. Tydzień temu na pomoc prześladowanym - dar 1095 PLN.

15.    Dziś (III Niedz. Mies.) - w kancelarii - można wesprzeć Fundusz Budowy Kościoła.

16.    W DOMU REKOLEKCYJNYM: za tydzień - Kurs Tobiasz i Sara (21-23.XI), a za 2 tyg. Kurs Filip dla młodych od 18 roku życia. Zapraszam.

KIOSK:  TYGODNIKI, "Oremus" - na grudzień,"Miłujcie się", Różaniec. Polecam film o zawierzeniu Maryi, oraz "Totus Tuus, Tota Tua". Są kalendarze na Nowy rok.

AKT ODDANIA SIę MATCE BOŻEJ....