Ur. Chrystusa Króla Wszechświata - 23.11.2014

1.       Za tydzień już ADWENT. Adwentem zaczniemy w naszej parafii ROK MARYI. Rekolekcje Adwentowe odbędą się od 7 grudnia i poprowadzi je ks. dr. Mirosław Nowosielski i tematem będzie problematyka rodzinna.  Za tydzień będą FOLDERY ze szczegółową informacją.

2.       Dzieci i rodziców zachęcamy do zrobienia wieńca adwentowego. Poświęcimy je za tydzień na Mszy św. z udziałem Rodzin.

3.       Za tydzień zostaną poświęcone OPŁATKI, które nasz Siostry będą rozprowadzać.

4.       Za tydzień będą ŚWIECE CARITAS na stół wigilijny (nasze wsparcie biedniejszym).

5.       Za tydzień TACA NA SEMINARIUM.

6.       Dziś Ruch Czystych Serc (RCS) rozdaje darmową gazetę o ich Patronce bł. Karolinie KÓZKÓWNIE. To działanie w związku jest z 100 rocz. męczeńskiej śmierci bł. Karoliny i wejścia do kin filmu o Niej pt. KAROLINA.

7.       Jutro kolejne NAB. PRZY RELIKWIACH KRWI św. JANA PAWŁA II, z modlitwami.

8.       We wtorek wspomnienie BŁ. MAŁŻONKÓW QUATTROCCHII (Relikwie).

9.       Za tydzień (ost. niedz. mies.) nasz CARITAS będzie zbierał ofiary na pomoc naszym 8 rodzinom wielodzietnym i 1 młodej osobie niepełnosprawnej.

10.    Zapraszam dorosłych mężczyzn, by włączyli się w służbę liturgiczną w naszej świątyni.

11.    Owoc NAWIEDZENIA MARYI: RÓŻANIEC, APEL w rodzinach, modlitwy przed OBRAZEM Czarnej Madonny.

12.    W tym tygodniu kończymy możliwość wpłat na ławki. To ostatnia szansa na dar. PROŚBA - by nie opierać stóp o stopień do klęczenia!!

13.    W DOMU REKOLEKCYJNYM: za tydzień - Kurs Filip dla młodych, a za 3 tyg. - Kurs Filip dla małżeństw. Zapraszam.

KIOSK:  TYGODNIKI, "Oremus" - na grudzień, "Miłujcie się", "Mały Gość niedzielny". Polecam ostatni raz film o zawierzeniu Maryi, oraz "Totus Tuus, Tota Tua". Są KALENDARZE na Nowy Rok.

AKT ODDANIA SIę MATCE BOŻEJ....