REKOLEKCJE ADWENTOWE - 7.12.2014

1.       Trwa ROK MARYI. Zadajmy sobie mały trud naśladowania WIARY Maryi przez: RÓŻANIEC, APEL, modlitwy przed OBRAZEM Czarnej Madonny.

2.       NABOŻEńSTWO EUCHARYSTYCZNE dziś o 17.30.

3.       Zaczynamy dziś - REKOLEKCJE ADWENTOWE. Witamy ks. dr. Mirosława Nowosielskiego.  Zachęcam, abyśmy wzięli FOLDERY dla siebie oraz DLA INNYCH (z informacją o rekolekcjach oraz słowem wprowadzenia w ROK MARYI).

4.       RORATY codziennie o 7.00 (jutro nie). Zapraszam z lampionami. W tym roku patronem Rorat jest bł. Edmund Bojanowski.

5.       Za tydzień WIZYTACJA kanoniczna ks. Bpa Rafała Markowskiego. Zapraszam na godz. 11.00 mamy oczekujące potomstwa, gdyż na koniec Ks. Biskup udzieli błogosławieństwa.

Ks. Biskup będzie spowiadał w czasie Mszy świętych.

Wizytacja tylko do południa.

- W II. Dzień Wizytacji ks. Bp. odwiedzi szkoły i przedszkole oraz odwiedzi zgromadzenia zakonne znajdujące się na terenie Parafii.

6.       Spotkania kandydatów na ministrantów odbywają się w niedzielę o godz. 10.15.

7.       Dziś o godz. 16.00 w kościele Seminaryjnym nasz parafianin Jan Krześniak przyjmie tzw. promocję LEKTORSK¡.

8.       JUTRO UR. NIEPOKALNAEGO POCZęCIA. Msze św. o godz. 9.00, 18.00 i 19.30 (rekolekcyjne) oraz o 16.00 z racji wręczenia dzieciom komunijnym medalików.

9.       W piątek o 17.30 WYPOMINKI, a po nich Msza św. za polecanych w nich.

10.    W sobotę RORATY nasza OAZA będzie animować liturgicznie.

11.    Za tydzień o 10.15 - spotkanie KOMUNIJNE dzieci i rodziców.

12.  KONFERENCJA CHRZCIELENA dla planujących CHRZEST w I DZIEń ŚWI¡T - za 2 tygodnie - 21. grudnia o godz. 10.15. Obecność obowiązkowa.

13.    Dzieci ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego w Łbiskach za tydzień będą rozprowadzały swoje  pamiątki świąteczne - owoc swojej pracy - po Mszach świętych.

14.    Poświęcone OPŁATKI nasze Siostry rozprowadzają pod chórem.

15.    Świece CARITAS po: 5 i 10 zł. To co nadto na potrzeby naszego Caritasu.

16.    Pod chórem i w Top Markecie - jest wystawiony KOSZ na dary dla potrzebujących.

17.    Dziś TACA INWESTYCYJNA: przede wszystkim na zakup nowej partii drewna do ogrzewania kościoła (sezon roczny to kwota - 40-50 PLN).

18.    W DOMU REKOLEKCYJNYM: za tydzień - Kurs Filip dla małżeństw. Zapraszam.

KIOSK:  TYGODNIKI, "Tak rodzinie", "Anioł", "Miłujcie się", "Mały Gość niedzielny".kalendarze na Nowy Rok.

AKT ODDANIA SIę MATCE BOŻEJ....