TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ - 26.05.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Trwa NABOŻENSTWO MAJOWE. W sobotę zaczynamy już - NABOŻEŃSTWA DO SERCA JEZUSOWEGO.
  2. Dziś - UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIETSZEJ.
  3. W czwartek - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ CIAŁA i KRWI PAŃSKIEJ. Msze św. o godz. 9.00, oraz główna z procesją o 11.00 (na koniec kazanie) oraz o 18.00. Bardzo zapraszamy dzieci komunijne i rocznicowe. Próba bielanek we wtorek o 19.15.
  4. Bardzo proszę o udekorowanie domów znakami wiary.
  5. Od Bożego Ciała każdego dnia do Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa procesja wokół kościoła.
  6. Dziś - DZIEŃ MATKI. Okażmy im wdzięczność.
  7. Dziś - spotkanie przygotowujące do ROCZNICY I. Komunii świętej. ROCZNICA dzieci kl. IV. będzie 9 czerwca o g. 11.00.
  8. Dziś na Sumie - Msza św. za Ojczyznę.
  9. Dziś ostatnie spotkanie z Rodzicami obecnej grupy kandydatów do Bierzmowania.
  10. Dziś nasza CARITAS będzie kwestowała na pomoc naszym zalesiańskim potrzebującym.
  11. Dziś gościmy śpiewaków z Białorusi z oprawą muzyczną. Po Mszach św. będą rozprowadzać swoje płyty z utworami
  12. Dziękuję Rodzicom Komunijnym - za ofiarę na Kościół, a Dzieciom - za dar na Misje.
  13. Jutro NABOŻEŃSTWO do św. JANA PAWŁA II po wieczornej Mszy św. Zapraszamy.
  14. We wtorek Odnowa zaprasza na Wieczór Uwielbienia o g. 20.00 w kościele.
  15. W sobotę - I. SOBOTA MIESIĄCA (o 17.00 - Nabożeństwo Fatimskie z Różańcem, Nabożeństwem Czerwcowym i Mszą św. za Żywy Różaniec i Ojczyznę).
  16. Za tydzień o 10.05 KATECHEZA CHRZCIELNA - na czerwiec i wakacje całe.
  17. Za tydzień - Święto OPATRZNOŚCI BOŻEJ i uroczystości w Wilanowie oraz ZBIÓRKA na Świątynię.
  18. Rozpoczęliśmy nowy kurs do Bierzmowania. Spóźnionych prosimy o pilny kontakt z Ks. Marcinem.
  19. Tydzień temu członkowie Grupy Odnowy – przyjęli ” CREDO” – dla wzrostu i zaangażowania.
  20. WSPOMNIENIA: dziś - św. Filipa NERI, poniedziałek - św. Augustyna z Canterbury i św. Pawłą VI PP., wtorek - bł. Stefana Wyszyńskiego, środa - św. Urszuli Ledóchowskiej, czwartek - bł. Marty Więckiej, piątek - święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, sobota - św. Justyna.
  21. Pomagali: Robert i Monika Chmielewscy, Paweł Żbikowski, Dominik i Małgorzata Stola, Katarzyna Socha, Elżbieta Klimek, Kinga Bobrowska-Lis, Magdalena Sroczyńska, Magdalena Pośniak, Piotr Fryszczyn i Artur Pisarek oraz Marcin Amerlik, Filip Wolski, Janusz Suska, Krzysztof Kulesza.
  22. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA.
  23. Dom Rekolekcyjny: Kurs Tobiasz i Sara (7-9.06), Kurs Przedmałżeński (21-23.06).

STRÓJ - godny, niekoniecznie wygodny.

KIOSK: tygodniki, „Oremus” na czerwiec, lipiec i sierpień, książki, obrazy i filmy. Polecam lekturę o Duchu Świętym i Jego czcicielach oraz pamiątki komunijne.

Dziękuję wszystkim, którzy nieustannie modlą się o normalną Polskę. Słuchajmy Maryi Matki Kościoła i Królowej Polski!!!                                                                                                                                              Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/