Ur. Chrystusa Króla Wszechświata - 22.11.2015 r.

1.      Za tydzieńrozpoczniemy już ADWENT.

2.      REKOLEKCJE  ADWENTOWE - FATIMSKIE zaczniemy 6 grudnia w II. Niedz. Adwentu i zakończymy 8.XII w Ur. Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny.  (Przez posługę kustosza Sanktuarium Fatimskiego otrzymaliśmy Relikwie Dzieci Fatimskich). Tymi Rekolekcjami zakończymy ROK MARYI, a zaczniemy ROK MIŁOSIERDZIA (od 8.XII).

3.      WIEŃCE ADWENTOWE poświęcone zostaną podczas Mszy św. z udziałem dzieci.

4.      Za tydzień będą już Świece CARITAS.

5.      Tradycyjnie przy św. Antonim pod chórem i w Top-Markecie wystawiony jest KOSZ na dary spożywcze dla potrzebujących z naszej parafii.

6.      Dziś - SPOTKANIE kandydatów do Bierzmowania.

7.      Dziś - jak każdego 22przed Mszą św. wiecz. od 17.30 Nabożeństwo do św. RITY -patronki spraw beznadziejnych (koszyczek na kartki z intencjami, róże).

8.      W środę wspomnienie małżonkówbł. Marii i Luigiego Quattrocchi.

9.      Za tydzień -po Mszy o godz. 9.00 zapraszamyWszystkich, którzy zaprosili młodych przyjeżdżających na ŚDM.

10.    Za tydzień SPOTKANIE LIDERÓW, po wieczornej Mszy św. nt. dróg odnowy parafii.

11.    W imieniu organizatorów dziękuję za TACĘ na ŚDM - rekordowa - 5 tys..

13.    DOM REKOLEKCYJNY: od piątku- "Kurs Filip dla młodych"-  od 19 r. życia, a za3 tyg. (11-13.XII) - Rekol. - O Szczęściu Małżeńskim (z małż. Quattrocchi i Martin).

ZAPOWIEDZI: II.

Robert CENDROWSKI - kaw. z par. Przysucha i Anna Elżbieta PAWŁOWSKA -panna -z par. tut.

KIOSK:

Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, "OREMUS" - na grudzień, "Miłujcie się", książka o Maryi, KALENDARZE i CD ks. Dziewieckiego -"Stworzeni, by kochać".