Ur. ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - 15.05.2016

Nie przeoczmy Jubileuszowej szansy, pogłębienia daru CHRZTU.

1.      Dziś Ur. ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO. Pielęgnujmy modlitwę do Ducha Świętego. Dziękuję wszystkim przybyłym na Wigilijne CZUWANIE wieczorem.

2.      Dziś NAB. MAJOWE o godz. 17.30; w tygodniu o godz. 18.00.

3.      BIAŁY TYDZIEŃ- do piątku włącznie spotykamy się zdziećmi o godz. 18.00. Dziękuję Rodzicom za piękną pracę w k-łe, wokół k-ła i przy dekoracjach. (Msza czwartkowa o Uzdrowienie).

4.      Za tydzień- w Ur. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ - ROCZNICA I. KOMUNII ŚW. o godz. 11.00. Skupienie i spowiedź w piątek o godz. 16.00.

5.      Dziś kończy się obowiązek Komunii wielkanocnej.

6.      W sobotę wolontariusze odwiedzą rodziny zapraszające gości na ŚDM. Z każdą rodziną indywidualnie umówią się telefonicznie.

7.      Jutro ur. św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski , a wczwartek - ur. Jezusa Chrystusa, Najw. i Wiecznego kapłana.

8.      Wyjazd na Jasną Górę na Czuwanie Odnowy w sobotę 21.05. Wyjazd o 5.30.

9.      Dziś spod pomnika Kopernika o godz. 12.45 wyrusza XI Marsz dla Życia i Rodziny.

10.    Bardzo zapraszamy młodzież na LEDNICĘ - 4 czerwca. Wyjazd o 7.45. Koszt 80 zł. Zapisy w zakrystii. najpóźniej do końca maja. Bardzo zachęcam !!!

11.    Dom Rekolekcyjny:od piątku Kurs Przedmałżeński (20-22.05), za m-c Kurs Filip dla małżeństw (10-12.06); za 1,5 m-caKurs Tobiasz i Sara (24-26.06).

KIOSK:

TYGODNIKI: Gość Niedzielny,  Idziemy, Niedziela, "Oremus" - na czerwiec, "Miłujcie się" oraz książka S. Sęka - Gra o honor, a także książki o CHRZCIE POLSKI i inne patriotyczne książki orazoryginalne wypalane w Zalesiu CHRZCIELNICE !!!.

Zaproszenie na koncert           - za tydzień, o godz. 19.15