UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA - 20.11.2022

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem -  bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś - Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. To ostatnia niedziela Roku Liturgicznego.
  2. Za tydzień zaczniemy ADWENT. Zapraszamy już całe rodziny na RORATY.
  3. REKOLEKCJE ADWENTOWE. Poprowadzi - O. Jan SEREMAK – kustosz Sanktuarium św. Michała Archanioła w Miejscu Piastowym. Będą one związane także z poświęceniem 2 figur św. Michała oraz intronizacją kultu św. Michała w naszej parafii - tak ważnego w całym Kościele.
  4. Przyjmiemy wtedy Relikwie bł. Bronisława MARKIEWICZA – Założyciela XX. Michaelitów.
  5. Za tydzień zostaną poświęcone OPŁATKI, które będą rozprowadzać w kościele nasze Siostry.
  6. Za tydzień będą już Świece CARITAS, wg stałej zasady.
  7. Za tydzień po Mszy św. z udziałem rodzin, będą zajęcia z Grupą Tańca Uwielbieniem Dzieci.
  8. Za tydzień wieczorem grupa Zostaw Ślad zaprasza na spotkanie z O. Janem o ANIOŁACH.
  9. Dziś Msza św. i Wieczór Uwielbienia MŁODYCH oraz udających się na ŚDM  dekanatu Piaseczno.
  10. Dziś ponownie działa KAWIARENKA. Zapraszamy. I dziękujemy Darczyńcom super ciast.
  11. Jutro o 19.30 spotkanie RADY PARAFIALNEJ.
  12. We wtorek jak każdego 22 dnia miesiąca NABOŻEŃSTWO do św. RITY (Patronki Spraw Beznadziejnych). Przynosimy intencje i róże.
  13. W czwartekodprawa OAZY.
  14. Wczoraj było Spotkanie małżeńskie. Dziękujemy licznie przybyłym uczestnikom i prowadzącym.
  15. Dziękuję: Piekarni Zalesie, J. Tokarskiemu i T. i D. Kozłowskim oraz P. Fryszczynowi, L. Mielochowi, G. Kowalskiemu, W. Gizowskiemu, E. Baron, E. Wojtyrze, Al. Dylewskiej, E. Klimek, K. Dziurdziak.
  16. WSPOMNIENIA: dziś - św. Rafała Kalinowskiego, wtorek – św. Cecylii i św. Trudo, środa – św. Klemensa I PP, czwartek – św. Dung-Lac i towarzyszy , piątek – św. Katarzyny Aleksandryjskiej, bł. Franciszki Siedliskiej i bł. małż.: Luigiego i Marii Quattrocchich.
  17. DOM REKOLEKCYJNYKurs Filip dla małżeństw (25-27.11), Kurs Gdybyśmy zaczynali od nowa (9-11.12).
  18. Dziś - TACA na SEMINARIUM.
  19. W kancelarii można wesprzeć ofiarą - Fundusz Budowy Kościoła (FBK). Bóg zapłać.

ZAPOWIEDZI:
I.  Patryk Dariusz KREJDYNER – kaw. i Karolina SKIBA – panna, oboje z Kędzierówki
II.
Adam LORENC – kaw. z Ryk i Zuzanna Maria KŁODA – panna z par. tut.

KIOSK: TYGODNIKI, „OREMUS”, KARTY ŚWIĄTECZNE, mądre książki i kalendarze. Polecamy książkę „Jezus żyje”.

Nadal polecamy modlitwie naszą 200 osobową grupę rekolekcyjną - Rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy (REO).