V. NIEDZIELA WIELKANOCNA – 7. 05. 2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod linkiem - bit.ly/swHubertZG.

1. NAB. MAJOWE – sprawujemy codziennie o g. 18.00 z czytankami majowymi. W niedziele o 17.30.

2. Od jutra poranne Msze św. odprawiać będziemy w starym kościele.

3. Za tydzień przyjmiemy w relikwiach cudownych Świętych – św. Franciszka z Asyżu i św. Klarę.

4. Dziś modlimy się za MŁODZIEŻ.

5. Dziś KATECHEZA CHRZCIELNA o 10.05 (obowiązkowa) dla planujących CHRZTY do wakacji.

6. Dziś o 10.10. wykład z bioetyki – Co K-ł naucza o chimerach ludzko-zwierzęcych?

7. Dziś o 19.05 WIELKANOCNY WIECZÓR UWIELBIENIA.

8. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Mężczyzn św. Józefa (MsJ).

9. W piątek odprawimy ostatnią - DROGĘ ŚWIATŁA - radosne rozważanie tajemnic PASCHY.

10. W piątek o 17.20 - WYPOMINKI, a po nich Msza św. wypominkowa.

11. Za tydzień obowiązkowe SPOTKANIE KOMUNIJNE o zwykłej porze.

12. S. Stella rozpoczęła próby przed I. Komunią św.

13. Za tydzień – spotkanie z Rodzicami kandydatów do Bierzmowania oraz spotkanie grupy młodzieżowej – „Zostaw Ślad”.

14. Za tydzień po Mszy św. o 11.00 spotkanie Grupy Uwielbienia Tańcem.

15. Za tydzień (tym razem w NIEDZIELĘ) o g. 16.00 - spotkanie małżeńskie pt.: „Temperamenty małżeńskie”. Będzie opieka dla dzieci. Zapraszamy.

16. Za miesiąc 3 i 4 czerwca zapraszamy młodzież na wyjazd z księdzem do LEDNICY (od kl. VIII wzwyż).

17. Informuję, że ROCZNICA I. KOMUNII ŚW. będzie 4 czerwca o godz. 11.00. Tydzień wcześniej spotkanie w kościele dzieci i z rodzicami (w dolnej Sali) o g. 10.05.

18. Bardzo dziękuję: Totus Tuus, .

19. WSPOMNIENIA: jutrośw. Stanisława Bpa, środę – św. Jana z Avilii, piątekśw. Nereusza i Achillesa i św. Leopolda Mandica, w sobotę – N.M.Panny z Fatimy i św. Serwacego.

20. Dziś TACA INWESTYCYJNA: kolejny pokój z remontem generalnym i nową łazienką i wiele drobnych prac w kościele, domu i wokół k-ła, oraz konieczne opłaty.

21. Dom Rekolekcyjny: 2-4. 06. – Kurs Przedmałżeński, 16-17.06. – Kurs Tobiasz i Sara, oraz (u SS. Elżbietanek) – Kurs Filip dla Młodych, 26-28.05 - Weekend z Duchem Świętym.

KIOSK: TYGODNIKI, „OREMUS”,Mały Gość Niedzielny”, „Trwajcie w miłości” oraz pamiątki komunijne i książka: CUDA JANA PAWŁA II.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/