VI NIEDZIELA ZWYKŁA - 12.02.2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem -  bit.ly/swHubertZG.

1. O godz. 17.30 – NIESZPORY NIEDZIELNE.
  2. W czwartek - Msza św. z Modlitwa o UZDROWIENIE, za wstawiennictwem św. Huberta.
  3. Zapraszamy do KAWIARENKI.
  4. WSPOMNIENIA: we wtorekśw. Cyryla i Metodego, środę – bł. ks. Michała Sopoćko, piątek – św. Siedmiu założycieli Zakonu Serwitów.
  5. Dziękuję: I.i K. Wawro, A. Pisarek, E.i Z. Brinken.
  6. Akcja pomocy materialnej dla mieszkańców Ukrainy. Dziękuję za solidarność. Wpłaty kierujmy na konto naszego CARITASU - „pomoc Ukrainie.
  7. Zachęcamy do osobistych wpłat na CARITAS na pomoc po kataklizmie w Turcji.
  8. Na tablicy ogłoszeń wywieszona jest informacja o pomocy CARITAS oraz zaproszenie do pomocy przez Caritas.
  9. Dom Rekolekcyjny: Kurs Przedmałżeński (10-12.03).
  10. Nadal proszę o pomoc w układaniu zakupionego i pociętego drewna w tygodniu.
  11. KANCELARIA w czasie ferii czynna także we wtorki i piątki po wieczornych Mszach św.

KIOSKTYGODNIKI, „OREMUS”, „Trwajcie w miłości”, obrazy i mądre książki. W Tygodnikach artykuły w obronie dobrego imienia Jana Pawła II.

Ks. K. Grzejszczyk  /proboszcz/