XI NIEDZ. ZWYKŁA - 14.06.2015

1.      NAB. CZERWCOWE o godz.18.00 w tygodniu, a w niedziele o17.30.

2.      Dziś o godz. 18.00 BIERZMOWANIE naszej młodzieży. Sakr. Bierzmowania udzieli KS. INFUŁAT JAN SIKORSKI. Bardzo proszę o modlitwę o owoce tego wydarzenia.

3.      Dziś HUBERTUS. Zapraszamy na punkty programu naszej Parafii po Mszy św. z dziećmi (12.00 - 12.30) i występ Chóru (o 14.00). Będąbaloniki i inne atrakcje.

4.      Dziękuję dzieciom i Żywemu Różańcowi za wierna obecność podczas procesji OKTAWY Bożego Ciała. Dziękuję zbierającym płatki kwiatków (nikt nie policzy tych pięknych darów).

5.      W piątek pierwszy raz w historii nasze parafii z racji 100 lecie Sióstr ORIONISTEKbył  NUNCJUSZ - abp. Celestino MIGLIORE. Przepięknie Siostry zorganizowały samą uroczystość w kościele oraz u siebie (występy, przedstawienia dzieci).

6.      W środę wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego - przy Jego relikwiach.

7.      W czwartek MSZA Św. z MODLITWĄ O UZDROWIENIE za wstawiennictwem św. Huberta.

8.      Za tydzień przyjmiemy w swoich relikwiach bł. Wincentego Kadłubka. Jest do ufundowania Jego relikwiarz.

9.      Nowy KURS do BIERZMOWANIA - rozpoczniemy 21.06 (niedz.) po wieczornej Mszy św.

10.    Jutro spotkanie katechetyczne.

11.    DOM REKOLEKCYJNY: za 2 tygodnie - KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI (26-28.06).

KIOSK:  Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy,  "OREMUS"- na lipiec i sierpień, Mały Gość Niedzielny oraz książka o św. Filipie Neri - patronie radości oraz  nowe książki i pamiątki na prezenty.

ZAPOWIEDZI:

II. Maciej ROWIŃSKI - kaw. i Małgorzata GRYŻEWSKA - panna, oboje z Magdalenki