XI NIEDZIELA ZWYKŁA - 16.06.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Trwają NABOŻEŃSTWA DO SERCA JEZUSOWEGO.
  2. Dziś przyjmiemy w relikwiach Bł. Rodzinę ULMÓW: Józefa i Wiktorię, Stasia, Basię, Władzia, Franusia, Antosia, Marysię i dziecko, które w chwili egzekucji przyszło na świat. To epokowe wydarzenie.
  3. Zapraszamy dziś na 15.30 do Domu Parafialnego na film - „Ulmowie - błogosławiona Rodzina”.
  4. Dziś MSJ odnowią lub podejmą swoje zobowiązania. Zaś od 14.30 mają piknik rodzinny w ogrodach Sióstr Miłosierdzia w Łbiskach.
  5. Wczoraj odbyła się PARAFIADA - Pojechało 67 osób. Cieszymy się ich zabawą i sukcesami.
  6. Dziś można wesprzeć Fundusz Budowy Kościoła (FBK). Nadto dziękuję za imienne wpłaty na prace.
  7. Jutro o 19.30 podsumowujące spotkanie RADY PARAFIALNEJ.
  8. We wtorek uroczystą Eucharystią o 20.00 Grupa Modlitewna Odnowy w Duchu Świętym zakończy rok formacyjny, dziękując za wszelkie dary łaski Jezusowi.
  9. W czwartek Msza św. O UZDROWIENIE za wstawiennictwem naszego Patrona Uzdrowiciela.
  10. Także wtedy o 19.15. - Odprawa OAZY.
  11. W sobotę - 22 dnia miesiąca - NABOŻEŃSTWO DO ŚW. RITY - Patronki Spraw Beznadziejnych (róże i intencje).
  12. W ostatni weekend grupa małżeństw była na zakończeniu rocznych spotkań małżeńskich.
  13. Katecheza Chrzcielna na lipiec i sierpień odbędzie się 30 czerwca. Bez niej nie ma chrztów!!!
  14. Bardzo dziękuję: Wszystkim Odpowiedzialnym Grup Parafialnych za roczny wysiłek pracy na niwie Kościoła tu w naszej Parafii.
  15. WSPOMNIENIAponiedziałek - św. Alberta Chmielowskiego, środa - św. Romualda Opata, czwartek - bł. Władysława Bukowińskiego, piątek - św. Alojzego Gonzagi, sobota - św. Paulina z Noli i MM - Jana Fishera bpa i Tomasza More'a.
  16. Dziękuję rodzicom Bierzmowanych oraz Rocznicowym za dary materialne na cele parafialne.
  17. Pomagali: Schola Młodzieżowa, Mężczyźni z Totus Tuus, Ks. Sł. Opaliński, S. Stella, J. Tokarski, D. Królak, G. Stolarska, M. Postek, J. Andziak, E. Maliszewska, W. Polit, Z. Wojciechowska, L. Wolska, B. Luty, F. i Ag. Wolscy i M. Amerlik.
  18. Dom Rekolekcyjny: Kurs Przedmałżeński (21-23.06).
  19. W lipcu zapraszamy na Rekolekcje o RADOŚCI w DUCHU ŚWIĘTYM (RoR) w terminie 14-20.07.
  20. Trwają prace wymiany alejek (I. etap) przy kościele. Przepraszam za utrudnienia. Pod koniec tygodnia zaczniemy prace nad alejkami na Cmentarzu. Bardzo proszę liczyć się z demontażem „robótek” samowolnych.

ZAPOWIEDZI: II. Karol Michał SKARŻYŃSKI - kaw. i Eliza Ewa KUŹMIŃSKA -panna z par. tut.

STRÓJ - godny, niekoniecznie wygodny.

KIOSK: Tygodniki, „Oremus” - na lipiec i sierpień, miesięcznik- „Któż jak Bóg”, „Mały Gość Niedzielny” - dla dzieci, książki, obrazy i filmy. Polecam lekturę o Duchu Świętym i dobre książki na wakacje.

KANCELARIA PARAFIALNA od 23.06 czynna tylko w poniedziałek i czwartek po Mszy św. do 19.30.

Dziękuję wszystkim, którzy nieustannie modlą się o normalną Polskę!!!
Dziękuję tym, którzy nie zlekceważyli wyborów i nadto poprawnie tj. zgodnie z nauczaniem Pana Jezusa i Kościoła głosowali. Europa chyba była mądrzejsza niż Polacy.                                                                                                                                                                                                                                   Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/