XII NIEDZ. ZWYKŁA - 21.06.2015

1.      NAB. CZERWCOWE o godz.18.00 w tygodniu, a dziś o17.30.

2.      ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGOw czwartek Mszą św. o godz. 18.00.  Zapraszam, aby podziękować za łaski tego roku.Spowiedź od godz. 17.30. Wtedy zostaną nagrodzone dzieci za systematycznie zbierane ZIARNO.

3.      Jeszcze raz dziękuję ok. 30 osobowej grupie małżeństw i innych z Odnowy w Duchu Świętym i Oazy za wielką pracę z bierzmowanymi. Dziękujęmłodzieży za elegancki strój podczas Uroczystości.

4.      Dziękuję  także grupie Odnowy oraz Oazie i scholi dziecięcej i młodzieżowej a także chórowi za radosne reprezentowanie naszej Parafii na HUBERTUSIE.

5.      We wtorekDZIEŃ OJCA. Doceńmy ich rolę i służbę w rodzinach.

6.      W środę Ur. Narodzenia św. JANA CHRZCICIELA. To zarazem IMIENINY Ks. Prałata Jana MARCJANA. U nas Msza św. za niego we wtorek o godz. 18.00.

7.      Kolejne Nabożeństwo do św. RITY - Patronki spraw beznadziejnych w poniedziałek połączone z  Nab. Czerwcowym. Będzie koszyczek na intencje osobiste.

8.      Nowy KURS do BIERZMOWANIA - rozpoczniemy dziś po wieczornej Mszy św.

9.      BIBLIOTEKAbędzie zamknięta w wakacje (prosimy o zwrot książek).

10.    Grupa dzieciwraz z Księdzem Kamilem i Siostrą wyjechała na zieloną szkołę do Gosławic.

11.    Za tydzień nasz CARITAS (ostatnia niedz. mies.) będzie zbierał na pomoc wakacyjną dla naszych 8 rodzin wielodzietnych.

12.    DOM REKOLEKCYJNY: od piątku - KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI (26-28.06).

KIOSK:  IDZIEMY, NIEDZIELA, GOŚĆ NIEDZIELNY,  "OREMUS"- na lipiec i sierpień, nowy nr. "MIŁUJCIE SIĘ", Mały Gość Niedzielny oraz książka o św. Filipie Neri, oraz  inne nowe książki i ikony.

ZAPOWIEDZI:

II. Michał Robert KRAKOWSKI - kaw. z par. tut. i Renata SZEREDKO - panna, z Jazgarzewa

I. Michał Marek CHLUDZIŃSKI - kaw. z par. tut. i Magdalena ZYCH -panna z Zielonki

STRÓJ GODNY BOGA - w kościele.....