XIII NIEDZ. ZWYKŁA - 28.06.2015

1.      Tylko do wtorku NAB. CZERWCOWE o godz.18.00 w tygodniu, a dziś o17.30.

2.      W WAKACJE:

-KANCELARIA czynna w PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej

- SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.

- Msze święte w niedziele normalnie (jest Msza św. o 12.30). Prośba o pomoc w śpiewie.

- NOWY NUMER TELEFONU  DO PARAFII ( 517 050 406 ).

3.      W tym tygodniu: - I CZWARTEK (modl. matek o powołania);   I PIĄTEK (spowiedź rano i od 17.00;   I SOBOTA( zapraszamy naRóżaniec na 17.00).

4.      Jutro (ostatni pon. miesiąca)NAB. przy RELIKWIACH KRWI ŚW. JANA PAWŁA II - po Mszy św. wieczornej.

5.      Zakończyliśmy ROK SZKOLNY. Dziękuję obecnym na Mszy św. rodzicom, dzieciom i nauczycielom.

6.      Grupa dzieciwraz z Ks. Kamilem i S. Antonellą wróciła szczęśliwie z zielonej szkoły.

7.      BIBLIOTEKAjest zamknięta w wakacje (prosimy o zwrot książek).

8.      Dziś nasz CARITAS (ost. niedz. mies.) zbiera na pomoc wakacyjną dla naszych 8 rodzin wielodzietnych.

9.      Za tydzieńTACA INWESTYCYJNA: prace przyudrożnieniu otworów kominowych i montowaniu kratek wentylacyjnych (mamy 15 kominów),w domu przybyły 2 obrazy, kupione 4 nowe ornaty, w dolnej sali montaż cokołów.

10.    DOM REKOLEKCYJNY: w wakacje: KURS EMAUS (9-12.07); REO (12-19.07); Rekolekcje O RADOŚCI w Duchu Świętym (19-25.07)

KIOSK:  IDZIEMY, NIEDZIELA, GOŚĆ NIEDZIELNY,  "OREMUS"- na lipiec i sierpień, nowy nr. "MIŁUJCIE SIĘ", Mały Gość Niedzielny, nowa encyklika "Laudato si", "O naśladowaniu Jezusa Chrystusa" - Tomasza a Kempis,  "Modlitewnik św. Rity", książki o św. Filipie Neri, iinne nowe książki i ikony.

ZAPOWIEDZI:

II. Michał Marek CHLUDZIŃSKI - kaw. z par. tut. i Magdalena ZYCH -panna z Zielonki

I. - Grzegorz Stefan GODLEWSKI -kaw. z par. tut. i Iwona Małgorzata RASAŁA -panna z Jazgarzewa

- Łukasz GWADERA - kaw. i Paulina TRACZYK - panna, oboje z par. tut.

STRÓJ GODNY BOGA - w kościele.....

PAMIETAJ W WAKACJE - OBECNOŚĆ NA     MSZY ŚW. TO ŚWADECTWO WIARY