XIV NIEDZ. ZWYKŁA - 5.07.2015

1.      Witamy ks. MARCINA ŻUGAJ, neoprezbitera. Będzie z nami 2 tygodnie.

2.      Dziś NAB. ADORACYJNE  o17.30.

3.      W WAKACJE:

-KANCELARIA czynna- PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK po Mszy św. wieczornej

- SPOWIEDŹ w tygodniu -10 min. przed Mszą świętą.

- Msze święte w niedziele normalnie (jest Msza św. o 12.30). Prośba o pomoc w śpiewie.

- NOWY NUMER TELEFONU  DO PARAFII ( 517 050 406 ).

4.      W piątek o 17.30 WYPOMINKI, a po nich Msza św. za polecanych bliskich zmarłych.

5.      BIBLIOTEKAjest zamknięta w wakacje .

6.      DziśTACA INWESTYCYJNA: prace przyudrożnieniu otworów kominowych i montowaniu kratek wentylacyjnych (mamy 15 kominów),w domu przybyły 2 obrazy, kupione 4 nowe ornaty, w dolnej sali montaż cokołów.

7.      DOM REKOLEKCYJNY: w wakacje: REO (12-19.07); Rekolekcje O RADOŚCI w Duchu Świętym (19-25.07)

KIOSK:  NIEDZIELA, GOŚĆ NIEDZIELNY,  IDZIEMY "OREMUS"- na lipiec i sierpień, nowy nr. "MIŁUJCIE SIĘ", Mały Gość Niedzielny, "O naśladowaniu Jezusa Chrystusa" - T. a Kempis,  "Modlitewnik św. Rity"iinne nowe książki, PŁYTY CD, filmy i ikony.

ZAPOWIEDZI:

II. - Grzegorz Stefan GODLEWSKI -kaw. z par. tut. i Iwona Małgorzata RASAŁA -panna z Jazgarzewa

- Łukasz GWADERA - kaw. i Paulina TRACZYK - panna, oboje z par. tut.

W WAKACJE PAMIETAJ

- O NIEDZIELNEJ                MSZY ŚW.