XXIV NIEDZ. ZWYKŁA - 13.09.2015

1.      Dziś NIESZPORY NIEDZIELNE o 17.30.

2.      W piątek p. Jacek przeżywał swoje imieniny. Składamy mu życzenia wszelkiego dobra.

3.      Dziś -13.09 po wieczornej Mszy św. bardzo zapraszam Liderów wraz zzastępcami WSZYSTKICH Grup Parafialnych (Odnowa, Oaza młodzieżowa, Żywy Różaniec, Totus Tuus, Schola młodzieżowa, Światowe Dni Młodych, RCS, K-ł Domowy, Metanoia, Święta Rodzina, Caritas, Szafarze, Chór, Kiosk) na spotkanie dotyczące planów duszpasterskich w tymże roku.

4.      Dziś I. spotkanie przed I KOMUNIĄ ŚW. o godz. 10.00.Obecność obowiązkowa.

5.      Nasza OAZA zaprasza dziś( po Mszy z dziećmi)- dzieci z rodzicami i młodzież będących w Oazie oraz te dzieci, młodzież i rodziców, które chcą dołączyć do grup.

6.      W sobotę kandydaci do Bierzmowania wyjazdowym spotkaniem rozpoczynają już intensywny czas swoich przygotowań.(Tym razem rowerami). Proszę o modlitwę.

7.      Ministranci w sobotę o godz. 10.00 mają pierwsza swoją zbiórkę, a kandydaci zwykle w niedzielę o 10.00. Za tydzień zaś o godz. 10.00 spotkanie z RODZICAMI.

8.      W czwartek Msza św. z modlitwą o UZDROWIENIE, za wstawiennictwem naszego Patrona św. HUBERTA.

9.      Za tydzień poświęcenie tornistrów dzieci kl. I.

10.    BIBLIOTEKA już zaprasza wniedziele od godz. 10.00 -13.30.

11.    W poniedziałek - święto Podwyższenia Krzyża świętego.

12.    W środę - wspomnienie św. Korneliusza - papieża i Cypriana b-pa, w czw. abpa. Zygmunta Szczęsnego-Felińskiego, w piątek - św. Stanisława Kostki.

13.    DOM REKOLEKCYJNY: za 2 tyg. Kurs FILIP dla małżeństw.

14.    Sołtys i Rada Sołeckazapraszają dziś (14.00-19.00) na pieczonego ziemniaka - przy muzyce zespołu OSP Złotokłos, z poczęstunkiem Rady sołeckiej

15.    Dziś w woli naszego biskupa TACA NA SEMINARIUM.

KIOSK:  Niedziela,  Idziemy, Gość Niedzielny, "OREMUS"-na październik, "Miłujcie się", "Mały Gość Niedzielny"- z płytą. Polecam książkę dr. W. Półtawskiej - "Uczcie się kochać". Są już kalendarze.

ZAPOWIEDZI: II:

- Sławomir Tomasz KOZERSKI - kaw. z W-wy i Monika Weronika BRZESKA - panna, od nas

- Piotr Sławomir DUBINIEC -kaw. z Komorowa i Urszula Bożena WOŹNIAK - panna od nas.

I: - Sebastian PARCZEWSKI - kaw. z Rybnika i Magdalena Maria MATULKA - panna z par. tut.