XXV NIEDZ. ZWYKŁA - 20.09.2015

1.      Dziś NIESZPORY NIEDZIELNE o 17.30.

2.      Za tydzień beatyfikacja współzałożycielki SS. SERCANEK - s. Klary SZCZĘSNEJ w Łagiewnikach o godz. 10.30.

3.      Wczoraj kandydaci do Bierzmowania na wyjazdowym spotkaniem rozpoczęli intensywny czas swoich przygotowań. Dziś wieczorem otrzymają INDEKSY.

4.      Dziś poświęcenie tornistrów dzieci kl. I. podczas Mszy św. o godz. 11.00.

5.      We wtorek jak każdego 22 miesiąca modlimy się ze św. RITĄ - patronką SPRAW BEZNADZIEJNYCH. Przez nią przynieśmy nasza wiarę. Bądźmy z różami.

6.      BIBLIOTEKA już zaprasza wniedziele od godz. 10.00 -13.30.

7.      W środę - wspomnienie św. O. PIO.

8.      Fundusz Budowy Kościoła - ofiary wkancelarii (zakrystii). Modlimy się za Ofiarodawców w każda środę, na sumie (a za zamarłych w Wypominkach).

9.      Startują GRUPY parafialne:

-CHÓR. Zapraszamy śpiewających - dla których Parafia jest większą wartością niż samo śpiewanie o zasilenie głosem (apel ten kierujemy z p. Jackiem szczególnie do mężczyzn).

-Ministranci w soboty o godz. 10.00 mają swoje zbiórki, a kandydaci w niedzielę -o 10.00. Dziśo 10.00 spotkanie z ich RODZICAMI.

- w piątek startuje z próbami SCHOLA młodzieżowa po Mszy św. wieczornej.

- w czwartek spotkanie prowadzących ŚDM o 19.30.

- za tydzień o godz. 19.00 spotkanie WOLONTARIUSZY ŚDM. (Trwają zapisy na studium wolontariatu, Apel o miejsca noclegowe i szczególnie do studentów - o włączenie się w nasz wolontariat).

10.    DOM REKOLEKCYJNY: od piątku - Kurs FILIP dla małżeństw, a 23-25.10 Kurs o wychowaniu.

KIOSK:  Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela,"OREMUS"-na październik, ,"Tęcza". Książka - "Uczcie się kochać", oraz płyta CD z konf.ks.M. Dziewieckiego -"Stworzeni, by kochać".

ZAPOWIEDZI: II:

- Sebastian PARCZEWSKI - kaw. z Rybnika i Magdalena Maria MATULKA - panna z par. tut.