XXXIII NIEDZ. ZWYKŁA - 15.11.2015

1.      Za tydzieńostatnia niedziela Roku Kościelnego - Ur. Jezusa Chrystusa KRÓLA WSZECHŚWIATA.

2.      Dziękujęza uczczenie ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - wywieszone flagi, piękny koncert naszego Chóru, modlitwę na Mszach świętych.

3.      Dziękuję S. Pilipionok za malowidła rewersu krzyża, który zawisł nad ołtarzem.

4.      Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie ODPUSTU: S. Mateuszy i Teresilli, P. Bogdanowi, P. Organiście, Służbom Liturgicznym; grabiącym liście: J. Andziak, M. Świetlik, M. Parczewska, D. Orzechowska, M. Poruszek, A. U. i T. Pisarek, B. Suska, J i A. Kossakowscy, M. Folwarski, E. i T. Wolscy, A. Górski, J. Dracz, J.Skrzynecki, p. Górzyńskiej, rodz. Wojciechowscy; Piekarni w Wólce Kozodawskiej oraz Zb. Szot, M. Piotrowski, J. Rabiega, W. Skalski, K. Dąbrowski, Koło Łowieckie Chojnów, fundatorzy ornatów Matki Bożej i Świętych.

5.      Podczas ODPUSTU - w obecności Ks. Dziekana i Kapłanów z Dekanatu - oficjalnie  wprowadziliśmy w posługę naszych WOLONTARIUSZY ŚDM.

6.      Dziś o godz. 19.00Wolontariusze mają kolejne swojespotkanie formacyjne.

7.      Za 2 tygodnie -29 bm. po Mszy o godz. 9.00 zapraszamyWszystkich, którzy zaprosili młodych przyjeżdżających na ŚDM.

8.      Dziś - SPOTKANIE KOMUNIJNE.

9.      W czwartek MSZA św. za wstawiennictwem ŚW. HUBERTA - O UZDROWIENIE.

10.    Jutrowspomnienie - Matki Bożej Miłosierdzia, w środę - bł. Karoliny Kózkówny, w piątek św. Rafała Kalinowskiego, a w sobotę św. Ofiarowania Najśw. Maryi Panny.

11.    OAZAnaprasza w piątek na wieczorną Mszę św. i wieczór modlitewno-adoracyjny.

12.    Za tydzień jak każdego 22przed Mszą św. wiecz. od 17.30 Nabożeństwo do św. RITY -patronki spraw beznadziejnych (koszyczek na kartki z intencjami, róże).

13.    Biskupi dziękują za dar polskiego Kościoła dla młodych świata - TACĘ na ŚDM.

15.    DOM REKOLEKCYJNY: od piątkuKurs Przedmałżeński, za 2 tyg. (27-29.11) - Kurs Filip dla młodych od 19 r. życia, a za miesiąc - Rek. weekendowe - O szczęściu Małżeńskim (z małż. Quattrocchi i Martin).

ZAPOWIEDZI: I.

Robert CENDROWSKI - kaw. z par. Przysucha iAnna Elżbieta PAWŁOWSKA -panna -z par. tut.

KIOSK:

Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny, "OREMUS" - na grudzień, "Miłujcie się", książka o Maryi,KALENDARZE i CD ks. Dziewieckiego -"Stworzeni, by kochać".