BOŻE NARODZENIE - Ur. Świętej Rodziny - 27.12.2015

1.      Dziś Nieszpory NIEDZIELNE o godz. 17.30.

2.      Dziś Ur. Świętej RODZINY.  Na Sumie świętowanie ROCZNIC małżeńskich. Dziękuję tym, którzy pielęgnują swoją miłość i odnawiają dary sakr. miłości.

3.      Zakończenie STAREGO ROKU w czwartek podczas Mszy św. o godz. 18.00 połączone z Nabożeństwem dziękczynno- błagalnym o 17.30. O północy Msza św. na powitanie 2016 roku.

4.      Jutro kolejne Nabożeństwo przy RELIKWIACH KRWI ŚW. JANA PAWŁA II.

5.      Dziękuję wielkiej grupie dzieci za ich przepiękny i wytrwały udział w RORATACH.

6.      W tym tygodniu, ale już w Nowy Rok - I. PIĄTEK. W I. SOBOTĘ zapraszamy na modlitwę Różańcową na godz. 17.00 i Mszę św. Żywego Różańca.

7.      Dziękuję naszemu Zespołowi Caritas: Andrzej, Bożena i  Emilia Aleksandrowicz, Danuta Kroc, Wanda Szczycińska, oraz Marek Grochowski i Zbyszek Łełyk.  oraz Dyr. Top-Marketu i P. Ani.

8.      Dziękuje ofiarodawcom jodeł i choinek: St. Różańskiemu, Wł. Michalskiej, K. Kuleszy i J. Callowi.

9.      Z serca dziękuję: S. Mateuszy i S. Teresilii, P. Bogdanowi, P. Jackowi, P. Leokadii i Siergiejowi oraz Szafarzom, Ministrantom, Chórowi, a także mężczyznom: T. Wolski, K.Kulesza J. Dracz, J.Skrzynecki P. Fryszczyn, Sz. Gajek, G.Kowalski, P.Kwiatkowski, A.Pisarek, P.Ptaszyński, M.Wojciechowski, Sz.Grzyb i M.Czublun oraz kobietom i dzieciom: A. i J. Orzechowskie, Z.M.G.E. Wichowskie, B. Sapierzyńska, Z. Kłoda, M. M. M. Malinowscy, A. M. Kamińskie, E. G. Jurkiewicz, K. Trojanowska, J. L. Królak,  i młodzieży: K. Frączyk, M. Bronowska, K. Gęsicka, N. Fabijańska, A. K. Walasek i K. Olszak, A. Pulka, A. U. Pisarek. Dziękuję muzykującym na Roratach: P. Jacek, Piotr, Paweł i Krzysztof i schola dziecięca oraz sponsorowi Tortu dla dzieci.

10.    Nie przewiduję fajerwerków (oszczędzamy- ŚDM). Ufam, że będą (sponsor ).

11.    Dziś nasz CARITAS kwestuje na pomoc dla naszych 9 rodzin.

12.    Za tydzień TACA INWESTYCYJNA. W okresie zimowym na ogrzewanie kościoła.

13.    Dom Rekolekcyjny: za 3 tyg. (15-17.I) - Kurs - POSŁANI (Pryscylla i Akwila).

14.    KANCELARIA czynna w tym tygodniu tylko we wtorek

KIOSK:

1.      Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, nowe -"Miłujcie się", książki o Maryi, książka dr. W. Półtawskiej - "Uczcie się kochać", KALENDARZE i CD ks. Dziewieckiego -"Stworzeni, by kochać", oraz BIBLIA, książki ks. Jana z płytą CD i nowe książki.Polecam bullę Papieża o Roku Miłosierdzia!!!

2.      Płyta z kolędami. Dochód na Fundusz ŚDM. To dar T. Krężelewskiego-juniora.

ZAPOWIEDZI:

I. Łukasz SUSKA - kaw. z par. tut. i Martyna Teresa DUBIŃSKA - panna z Piaseczna

KOLĘDA:

PON (28.12) - 1) Słowicza - od pocz. 2) Słowicza - od końca oraz Cisowa (od 18.00).

WTOREK(29.12) - 1) Piękna; 2) Podleśna, Jodłowa, Świerkowa; 3) Bukowa i Grabowa.

ŚRODA (30.12) - 1) Sadowa - od pocz.; 2) Sadowa - od końca i Cyprysowa.

SOBOTA (2.12) - 1) Kolonia NOWINKI i Leśniczówki; 2) Leśna, Długa i przyległe; 3) Kasztanów i Królewska.

PON (4.01) - 1) Klonowa, Zacz. Róży, Wierzbowa i Szarotki 2) Brzozowa Droga i Słonecznikowa.

WTOREK (5.01) -  1) Za siedmioma Górami, Wiecz. Zmierzchu, Sinych Mgieł, Leśna Dróżka i Balladyny; 2) Biedronki; 3) Promiennego Słońca.

ŚRODA(6.01)  - UR. OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

CZWARTEK(7.01) -  1) Rusałek, Grających Świerszczy, Kukułki, Słowików, Porannej Zorzy, Słonecznego Lata; 2) Leszczynowa i Al. Wzgórz.

PIĄTEK (8.01) - 1) Jesionowa; 2) Nowinek (przed i za torami).

SOBOTA (9.01) - 1) Szmaragdowych Żuków i Urocza - od 10.00; 2) Kaczeńców - od 11.30.

Celem Kolędyjest: wspólna modlitwa, poświęcenie osób i mieszkania oraz ROZMOWA DUSZPASTERSKA, a także weryfikacja danych w kartotece parafialnej.

Kolędę rozpoczynamy w soboty o godz. 10.00, a w tygodniu o 16,00 i bardzo prosimy o oświetlenie swoich domów, oznakowanie posesji oraz zamknięcie w porę psów.

RODZINY NOWE, które się sprowadziły proszone są o poinformowanie nas o chęci wizyty księdza, a te które do tej pory nie przyjmowały kapłana, a zmieniły zdanie, proszone są o zaproszenie osobiste.

Bardzo proszę o odświeżenie lektury jakże ważnej w Roku Miłosierdzia - "O SPOWIEDZI".

Ofiary składanepodczas kolędy przeznaczone będą na dokończenie ławek lub dokupienie organów lub wymianę okien starego kościoła lub nowe żyrandole w kościele.