IV NIEDZ. ADWENTU - 20.12.2015

1.      W BOŻE NARODZENIE i II Dzień ŚWIĄT - MSZE ŚW. jak w każdą niedzielę. O północy PATERKA. CHRZTY na Sumie w BOŻE NARODZENIE.

2.      Przed PASTERKĄ o 23.30 odśpiewamy AKATYST - modlitwę Maryjną.

3.      W czwartek ostanie RORATY (może nie ominie nas św. MIKOŁAJ, ale na pewno będzie TORT URODZINOWY PANA JEZUSA).

4.      Dziś Nieszpory NIEDZIELNE o godz. 17.30.

5.      We wtorek od godz. 16.30 SPOWIEDŹ - OSTATNIEJ SZANSY - do godz. 19.00.

6.      KANCELARIA jest czynna tylko do wtorku (a we wtorek po Mszy świętej !!!) .

7.      Za tydzień Ur. Świętej RODZINY. Jak zwykle zapraszam do świętowania swoich ROCZNIC małżeńskich na SUMIE. Proszę o zgłaszanie do zakrystii.

8.      Dziś spotkanie WOLONTARIUSZY ŚDM. (Dziękuję wolontariuszom za pracę w i przed kościołem: Weronika Dabrowska, Maria Matysiak, Zuzia Kłoda, Jadwiga i Lucyna Królak, Gosia Wichowska oraz Jakub Adamczyk, Szymon Grzyb, Jarek Orzechowski i Szymon Zbiegniewski).

9.      Poświęcone OPŁATKI są przy wyjściu. Nasze Siostry Sercanki je rozprowadzają.

10.    We wtorek po Mszy św. NAB. do św. RITY - patronki spraw beznadziejnych. (róże).

11.    Wczoraj wiele osób pomagało - podziękuję później. Bardzo proszę jeszcze opomoc w kościele - jutro od godz. 9.00 w kościele i pozostałe dni.

12.    Za tydzień nasz CARITASbędzie kwestował na pomoc dla naszych 9 rodzin wielodzietnych (pomogliście 7 rodzinom wielodzietnym i 2 z dziećmi niepełnosprawnymi na kwotę 31.250 zł. i jeszcze 6 rodzin w doraźnej pomocy) .

13.    Dziękuję nadto za wszystkie dary.Nasz Caritas już rozprowadził35 paczek plusok. 20 z darów do kosza i w Top-Markecie. (Podziękowanie dlaharcerzy: Hania Całka, Michał Godlewski, Honorata Kornacka, Helena Lipińska, Helena Muszyńska, Cysia Pakuła, Weronika Sankowska, Hania Sapierzyńska, Wiktor Sobczyk i Jan Urbaniak).

14.    Dziękuję za ofiary na Kwiaty do SZOPKI.

15.    Informuję, że KOLĘDĘ rozpoczniemy 28 grudnia (zaczniemy od Domanki).

16.    Dom Rekolekcyjny: za miesiąc (15-17.I) - Kurs - POSŁANI (Pryscylla i Akwila).

KIOSK:

Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, nowe -"Miłujcie się", książka o Maryi,Karty świąteczne, książka dr. W. Półtawskiej - "Uczmy się kochać", KALENDARZE i CD ks. Dziewieckiego -"Stworzeni, by kochać"orazBIBLIA, książki ks. Twardowskiego z płytą CD i nowe książki.Polecam bullę Papieża o Roku Miłosierdzia!!!

Dziś nasi WOLONTARIUSZE będą rozprowadzać własnoręcznie wykonane BOMBKI i inne OZDOBY - a pieniądze zebrane, będą na ich udział w Krakowie na ŚDM.