I NIEDZ. ADWENTU - 29.11.2015

1.      Owoc NAWIEDZENIA MARYI: RÓŻANIEC, APEL w rodzinach, modlitwy przedOBRAZEM Czarnej Madonny.

2.      Za tydzieńrozpoczniemy już REKOLEKCJE  ADWENTOWE - FATIMSKIE (6- 8.XII do Ur. Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny). Zachęcam, abyśmy wzięliFOLDERY dla siebie orazDLA INNYCH (z informacją o rekolekcjach, spowiedzi oraz ze słowem wprowadzenia w Rok Miłosierdzia). Tymi Rekolekcjami rozpoczniemy ROK MIŁOSIERDZIA.

3.      RORATYcodziennie o 7.00 już od jutra. Bardzo zapraszam z lampionami. W tym roku tematem będzie Chrzest Polski oraz Miłosierdzie. Dla dzieci są pomoce.

4.      W tym tygodniu: I. CZWARTEK (modl. matek o powołania), I. PIATEK (SPOWIEDŹ jak zwykle, Msza o 16.00; CHORZY) i I. SOBOTA(o 17.00 Żywy Różaniec zaprasza na spotkanie i różaniec).

5.      Dziś święcone są OPŁATKI, które nasze Siostry Sercanki będą rozprowadzać.

6.      Za tydzień powitamy w ich Relikwiach Dzieci Fatimskie - Franciszka i Hiacyntę.

7.      WIEŃCE ADWENTOWE poświęcone zostaną podczas Mszy św. z udziałem dzieci.

8.      Tradycyjnie przy św. Antonim pod chórem i w Top-Markecie wystawiony jest KOSZ na dary spożywcze dla potrzebujących z naszej parafii.

9.      Dziś - SPOTKANIE z rodzinami przyjmującymi młodych ŚDM.

10.    DziśSPOTKANIE LIDERÓW, po wieczornej Mszy św. nt. dróg odnowy parafii.

11.    Jutro kolejne Nab. przy RELIKWIACH KRWI ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II.

12.    We wtorek Grupa Odnowy zaprasza na godz. 20.00 na nauczanie nt. czym się różni religijność naturalna od wiary.

13.    Za tydzień o 10.00 Spotkanie CHRZCIELNE dla planujących chrzest w Święta i po.

14.    Za tydzień Spotkanie z Rodzicami młodzieży przed Sakr. Bierzmowania - o 19.00.

15.    Jutro Spotkanie katechetyczne o godz. 16.00.

16.    Od dziś są świece CARITAS po: 5 i 10 zł. To co nadto na potrzebynaszego Caritasu.

17.    Dziś także nasz CARITAS zbiera na pomoc dla naszych 8 rodzin wielodzietnych.

18.    Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: przede wszystkim nazakup nowej partii drewna do ogrzewania kościoła (sezon roczny to kwota - 40-50 PLN).

19.    DOM REKOLEKCYJNY: za2 tyg. (11-13.XII) - Rekol. - O Szczęściu Małżeńskim (z małż. Quattrocchi i Martin).

KIOSK:

Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, "OREMUS" - na grudzień, "Miłujcie się", książka o Maryi,KALENDARZE i CD ks. Dziewieckiego -"Stworzeni, by kochać".

AKT ODDANIA SIĘ MATCE BOŻEJ....

/proboszcz