I NIEDZ. WIELKIEGO POSTU - 22.02.2015

1.       Dziś pierwsze GORZKIE ŻALE o17. 00.

2.       Rozpoczynamy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE Witamy wśród nas ks. Zbigniewa DUDKA -paulistę.  FOLDERY. UWAGA: SPOWIEDŹ - we WTOREK od 8.30 oraz od 17.30.

3.       W piątek Nab. DROGI KRZYŻOWEJ: A) o 16.00 dla DZIECI - z pomocami; B) o 18.30 dla wszystkich.

4.       Na ołtarzu Matki Bożej leży KSIĘGA ABSTYNENCJI z zaproszeniem do wpisania się.

5.       Dziękuję tak licznie przybyłym na  6 tyg. rekolekcje "z Jezusem w codzienności".

6.       Od jutra młodzież Gimnazjum także będzie miała rekolekcje przy CAŁUNIE.

7.       Dziękujemy Twórcom i Organizatorom za ostatni Wieczór Słowno-muzyczny.

8.       Dziś wieczorem przed Mszą św. wieczorną modlitwy do św. RITY.

9.       Jutro po Mszy św. o godz. 18.00 skrócone NAB. przy Relikwiach JANA PAWŁA II.

10.     Za tydzień na każdej Mszy świętej dowiemy się oŚWIATOWYCH DNIACH MŁODYCH (ŚDM). Zapraszamy także młodzież już zgłoszoną oraz zainteresowaną na spotkanie wieczorne o godz. 19.00.

11.     PO KOLĘDZIE.Prośba o wnikliwe czytanie lektury ofiarowanej i nie odkładanie jej.

12.     DOM REKOLEKCYJNY: za tydzień - Kurs Przedmałżeński, a za miesiącmałżeństwa naKurs TOBIASZ i SARA.

13.     Dziś nasz CARITAS będzie zbierał na pomoc naszym rodzinom wielodzietnym.

14.     ŁAWKI- 2 nowe klęczniki czekają nafundatorów.

15.     Za tydzień TACA INWESTYCYJNA - w zimie na zakup nowego drewna.

KIOSK:  TYGODNIKI, "Oremus", nowe książki "Edycji św. Pawła".

AKT ODDANIA SIĘ MATCE BOŻEJ....