II NIEDZ. WIELKIEGO POSTU - 1.03.2015

1.       Dziś drugie GORZKIE ŻALE o17. 00.

2.       Dziś NIEDZIELA ŚWIATOWYCH DNI MŁODYCH (ŚDM). Zapraszamy młodzież jużzgłoszoną oraz zainteresowaną WOLONTARIATEM na spotkanie o godz. 19.00.

3.       Bardzo dziękuję za tak żarliwy i liczny udział w naszych wyjątkowych REKOLEKCJACH z relikwią CAŁUNU Turyńskiego.

4.       Dziękuję także wszystkim przybyłym na rekolekcje "z Jezusem w codzienności".

5.       W piątki Nab. DROGI KRZYŻOWEJ: A) o 16.00 dla DZIECI - z pomocami; B) o 18.30 dla wszystkich. W tym tygodniu o godz. 16.00 Msza św. z Drogą Krzyżową.

6.       Na ołtarzu Matki Bożej leży KSIĘGA ABSTYNENCJI. Zapraszam do wpisania się.

7.       W tym tygodniuI. CZWARTEK, I. PIATEK i I. SOBOTA MIES. WI Piątek SPOWIEDŹ rano i od godz. 15.30. W I SOBOTĘ zapraszamy wszystkich na spotkanie i modlitwę różańcową ŻYWEGO RÓŻAŃCA.

8.       ROK MARYI- za tydzień 8.03 podejmiemy temat MARYJA wzorem KOBIECOŚCI.

9.       Za 2 tygodnie przyjmiemyrelikwie św. BAKHITY.

10.     W sobotę wspomnienie św. PERPETUY i FELICYTY. Msze św. przy Ich Relikwiach.

11.     Za tydzień Msza łacińska na Sumie.

12.     Za tydzień będą Świece CARITAS.

13.     Zbiórka na KWIATY do GROBU BOŻEGO (osoby z ostemplowanym pismem).

14.     KOSZ NA DARY: w kruchcie i Top Markecie.

15.     Nasi Biskupi zapraszają do sięgnięcia po łaski W. Postu przez tzw. K-ŁY STACYJNE.

16.     PO KOLĘDZIE.Prośba o wnikliwe czytanie lektury ofiarowanej i nie odkładanie jej.

17.     DOM REKOLEKCYJNY: za miesiąc- dla małżeństw - Kurs TOBIASZ i SARA.

18.     ŁAWKI- 2 nowe klęczniki czekają nafundatorów. Przypominam prośbę, by nie stawić nóg na klęcznikach.

19.     Dziś TACA INWESTYCYJNA - w zimie na zakup nowego drewna.

KIOSK:  TYGODNIKI, "Tak Rodzinie", "Anioł", "Różaniec", "Oremus"- na marzec i kwiecieńoraz obrazkiTWARZY PANA JEZUSA z Całunu.

AKT ODDANIA SIĘ MATCE BOŻEJ....