I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 26.02.2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś rozpoczynamy REKOLEKCJE Wielkopostne. Witamy Ojca Kapucyna – O. Franciszek TOŁCZYK. Nauki będą podczas Mszy św. o g. 9.00, 18.00 i 19.30. SPOWIEDŹ - we wtorek od 8.30 oraz od 17.30 z przerwą na posiłek kapłanów.
  2. Dziś pierwsze Nabożeństwo GORZKICH ŻALI.  Poprowadzi je O. Rekolekcjonista.
  3. Bardzo proszę o wzięcie folderów dla Sąsiadów (to nasza odpowiedzialność za innych i aż świat). Te są poprawione. Przepraszam za pomyłkę tydzień temu.
  4. W najbliższy piątek DROGI KRZYŻOWE: o godz. 16.00 dla DZIECI (z pomocami), a po Mszy św. wieczornej dla WSZYSTKICH wg porządku: 3.03. - Odnowa, 10.03. - Oaza, 17.03. - Bierzmowani, 24.03 (ulicami) - Mężczyźni, 31.03.- Schola.
  5. Dziś na Sumie modlimy się za naszą umiłowanąOjczyznę.
  6. Jutro NABOŻEŃSTWO do św. Jana Pawła II po Mszy św. o g. 18.00. (jutro także o 16.00 Spotkanie. Katechetyczne).
  7. W tym tygodniu wypada: I. CZWARTEK (adoracja o powołania od g. 17.00 i Msza św. o powołania. Msza św. wieczorna z Komunią św. pod dwoma postaciami); I. PIĄTEK (SPOWIEDŹ rano oraz od g. 15.30. Dodatkowa Msza św. o g. 16.00; Odwiedzamy CHORYCH) i I. SOBOTA miesiąca (NAB. FATIMSKIE o g. 17.00 z Różańcem i Msza św. za członków Żywego Różańca i Ojczyznę).
  8. W najbliższa sobotę grupa ODNOWY przeżywa całodniowy Dzień Skupienia – o ludzkim i Bożym gospodarowaniu finansami.
  9. Za tydzień Dzieci Komunijne otrzymają MODLITEWNIKI.
  10. Za tydzień młodzież zaprasza na spotkanie grupy Zostaw Ślad.
  11. WSPOMNIENIA: poniedziałek – św. Gabriela od Matki Bożej, w sobotę - św. Kazimierza Królewicza.
  12. Dziękuję: I. Wawro, G. Stolarskiej, G. Kusoskiemu, Z. Kłoda, A. Pulka, D. Królak i J. Andziak.
  13. Akcja pomocy materialnej dla mieszkańców Ukrainy. Dziś zgodnie z APELEM Biskupów trwa zbiórka.
  14. Dom Rekolekcyjny: Młodzieżowa Szkoła Animatora (3-5.03), Kurs Przedmałżeński (10-12.03) oraz Kurs Filip dla Małżeństw (17-19.03).
  15. KANCELARIA w tym tygodniu czynna normalnie (ale w Wielkim Poście z racji Nabożeństw – w piątki nieczynna).
  16. Za tydzień powinny być Świece Caritas.
  17. Na ołtarzu Matki Bożej znajduje się Księga Abstynencji do wpisania.
  18. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: trwa remont generalny kolejnego pokoju z dobudowaną łazienką i zakupiliśmy 50 mp drewna dębowego.

KIOSK:TYGODNIKI, „OREMUS”, „Trwajcie w miłości”, obrazy i mądre książki. Książeczki z Drogami Krzyżowymi i innymi Nabożeństwami Pasyjnymi oraz stosowne książki.