II NIEDZ. ADWENTU - 6.12.2015

1.      Rozpoczynamy REKOLEKCJE  ADWENTOWE - FATIMSKIE (6- 8.XII do Ur. Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny). Na FOLDERACH jest program.(RORATY - z dziećmi, NAUKI REKOLEKCYJNE - o 9.00, 18.00 i 19.30 w poniedziałek i wtorek. A we wtorek dodatkowo o 16.00 Msza św. z rozdaniem MEDALIKÓW dla dzieci komunijnych).

2.      SPOWIEDŹ - we wtorek. B. proszę nie odkładać. To ważne ćwiczenie na start.

3.      Dziś witamy w ich Relikwiach Dzieci Fatimskie - Franciszka i Hiacyntę.

4.      W Ur. Niep. Poczęcia - 8.XII - o godz. 13.00 -GODZINA ŁASKI- (Wystawienie).

5.      Tego dnia Kościół rozpoczyna ROK MIŁOSIERDZIA.

6.      RORATYcodziennie o 7.00 już od jutra. Bardzo zapraszam z lampionami. Cieszy tak duży udział dzieci. Zachwyćmy się pięknem naszych Rorat.

7.      Poświęcone OPŁATKI są przy wyjściu. Nasze Siostry Sercanki je rozprowadzają.

8.      Tradycyjnie przy św. Antonim pod chórem i w Top-Markecie wystawiony jest KOSZ na dary spożywcze dla potrzebujących z naszej parafii.

9.      KANCELARIAnieczynna w pon. i wtorek (z racji rekolekcji).

10.    WYPOMINKIw piątek o 17.30, a po nich Msza św. za polecanych w nich.

11.    Bardzo dziękuję za - SPOTKANIE z rodzinami przyjmującymi młodych ŚDM, oraz za SPOTKANIE LIDERÓW.

12.    Dziś o 10.00 Spotkanie CHRZCIELNE (obowiązkowe) dla planujących chrzest w Święta i po nich.

13.    Dziś Spotkanie z Rodzicami młodzieży przed Sakr. Bierzmowania - o 19.00.

14.    Ostatnie świece CARITAS (5 i 10 zł. - to co nadto na potrzebynaszego Caritasu).

15.    Za tydzień będziemy gościć Dzieci z Ośrodka Specjalnego w Łbiskach, które swoje piękne ozdoby choinkowe i świąteczne przywiozą.

16.    Dziś TACA INWESTYCYJNA: przede wszystkim nazakup nowej partii drewna do ogrzewania kościoła (sezon roczny to kwota - 40-50 PLN).

17.    DOM REKOLEKCYJNY: od piątku(11-13.XII) - Rekol. - O Szczęściu Małżeńskim (z małż. Quattrocchi i Martin).

KIOSK:

Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, "Miłujcie się", książka o Maryi,Karty świąteczne, książka dr. W. Półtawskiej - "Uczmy się kochać", KALENDARZE i CD ks. Dziewieckiego -"Stworzeni, by kochać".