II NIEDZ. po BOŻYM NARODZENIU - 4.01.2015

1.       We wtorek - Ur. OBJAWIENIA PAŃSKIEGO. Msze św. jak w niedziele. Zawitają u nas Trzej Królowie. Kadzidło i kreda po poświęceniu przy ołtarzu będą do zabrania do domów, aby je oznaczyć znakiem  wiary. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na nowa kadzielnicę.

2.       Dziś NIESZPORY o 17.30 a po SUMIE - OPŁATEK i kolędowaniechętnych i grup.

3.       W piątek o17.30 WYPOMINKI, a po nich Msza św. za polecanych w nich.

4.       ROK MARYI - naśladujmy WIARĘ Maryi przez:RÓŻANIEC, APEL i modlitwy przedcudownym OBRAZEM Czarnej Madonny.

5.       Dziękuję za b. udany Bal Sylwestrowy, Eucharystię o północy i fajerwerki.

6.       Dziękuję młodzieży - 1.ooo zł. za różańce dlasierot, półsierot i rodz. wielodziet.

7.       Nowa Strona Internetowa. Bardzodziękuję K . Walaskowi za jego pracę.

8.       KANCELARIAw czasie kolędy czynna we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.

9.       W kiosku jestpłyta z kolędami. Dochód naFund. Pom. Niepełnosprawnym.

10.     W DOMU REKOLEKCYJNYM: za 3tygodnie - Kurs o dialogu (małżeńskim), a za m-c Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej.Zapraszam.

11.     TACA INWESTYCYJNA. W zimie - na ogrzewanie kościoła.

KIOSK: TYGODNIKI,nowy "Oremus", nowe "Miłujcie się", "Mały Gość niedzielny", Kalendarze i inne książki. Polecamy- "Święty pośród świętych"

KOLĘDA:

PON (5.01)- 1) Owsiana i Krotka; 20 Środkowa

ŚRODA (7.01) - 1) Chabrowa; 2) Poranku

CZWARTEK (8.01)- 1) Droga Dzików (1-Granicznej); 2) Złotej Jesieni

PIĄTEK (9.01)- 1) Łowiecka i Zagajników; 2) Rysia, Myśliwska, Łasicy i Sobola

SOBOTA (10.01)- 1) Droga Dzików(od Granicznej do Pionierów); 2) Borsuka; 3) Droga Żubrów

PON (12.01) - 1) Niedźwiedzia i Żbika 2) Łosia i Konwaliowa

WTOREK (13.01) -  1)  Szumiącej Jodły, Echa Leśne, Wrzosów, Jeża; 2) Wiekowej Sosny (od 1 do Pionierów), Leśnej Polany, Lisia, Kuny, Piżmaka

ŚRODA(14.01)- 1) Jastrzębi Lot; 2) Wiekowej Sosny - do końca

CZWARTEK(15.01) -  1) Mł. Wilcząt; 2) Pionierów (od stacji do Kor. Dębów)

PIĄTEK (16.01) - 1) Leśniczówki ; 2) Leśnych Boginek

SOBOTA (17.01) - 1) Leśnych Kwiatów; 2) Przeb. Wiosny; 3) Pionierów (od bazarku do końca)

Celem Kolędy jest wspólna modlitwa, poświęcenie osób i mieszkania oraz rozmowa duszpasterska.

Kolędę rozpoczynamy w soboty o godz. 10.00, a w tygodniu o 16,00 i bardzo prosimy o oświetlenie swoich domów, oznakowanie posesji oraz zamknięcie w porę psów. Rodziny nowe, które się sprowadziły proszone są o poinformowanie nas o chęci wizyty księdza, a te które do tej pory nie przyjmowały kapłana, a zmieniły zdanie, proszone są o zaproszenie osobiste.

Ofiary składanepodczas kolędy przeznaczone będą na wymianę okien starego kościoła lub nowe żyrandole w kościele.

AKT ODDANIA SIĘ MATCE BOŻEJ....