II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 05.03.2023

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.
  1. Dziękuję wiernym uczestnikom naszych REKOLEKCJI Wielkopostnych.
  2. Dziś drugie Nabożeństwo GORZKICH ŻALI o g. 17.00.
  3. W piątek DROGI KRZYŻOWE: o godz. 16.00 dla DZIECI (z pomocami), a po Mszy św. wieczornej dla WSZYSTKICH wg porządku: 10.03.-Oaza, 17.03.-Bierzmowani, 24.03 (ulicami)-Mężczyźni, 31.03.-schola.
  4. Od wtorku do czwartku dzieci i młodzież naszej Szkoły Podstawowej mają swoje Rekolekcje Szkolne. Bardzo prosimy Rodziców o współpracę oraz Wszystkich o modlitwę o owocny czas.
  5. Dziś modlimy się za naszą Młodzież.
  6. Dziś po Mszy św. o g. 11.00 spotkanie Grupy Uwielbienia Tańcem.
  7. JutroSpotkanie Odpowiedzialnych GRUP MŁODZIEŻOWYCH.
  8. W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie Mężczyzn św. Józefa (MSJ) – o O. Kolbe.
  9. W piątek o g. 17.20 WYPOMINKI, a potem Msza św. wypominkowa.
  10. Za tydzień spotkanie KANDYDATÓW do Bierzmowania oraz RODZICÓW po wiecz. Mszy św..
  11. Za tydzień Spotkanie KOMUNIJNE – (pełne małżeństwa), a dziś Dzieci otrzymują MODLITEWNIKI.
  12. Za tydzień z woli naszego Biskupa TACA na SEMINARIUM DUCHOWNE.
  13. W sobotę nasza ODNOWA przeżywała Dzień Skupienia – o gospodarowaniu finansami.
  14. Dziś młodzież zaprasza na spotkanie grupy Zostaw Ślad, temat: "Niewolnicy social mediów". Rozdają gazetę Dobre Nowiny (za darmo).
  15. Wczoraj nasza ODNOWA przeżywała Dzień Skupienia – o gospodarowaniu finansami.
  16. Świece Caritas będą za tydzień.
  17. KANCELARIA w Wielkim Poście czynna normalnie (ale z racji Nabożeństw – w piątki nieczynna).
  18. Na ołtarzu Matki Bożej znajduje się Księga Abstynencji do wpisania.
  19. WSPOMNIENIA: wtorek – św. Perpetuy i Felicyty, środę – św. Jana Bożego, czwartek – św. Domika Savio i św. Franciszki Rzymianki.
  20. Dziękuję: J. Olendzkiej, I. Wawro, T. Wawro, G. Niemiec, W. Polit, Z. Lubryczyńskiej, D. Pastuszak, E. Urwalskiej, M. Dąbrowskiej rodz. Bartoszewskich i B. Luty, T. Bartoszewskiej, D. Pastuszak i K. Wawro.
  21. Dom Rekolekcyjny: Kurs Przedmałżeński (10-12.03) oraz Kurs Filip dla Małżeństw (17-19.03).
  22. Dziś TACA INWESTYCYJNA: trwa remont generalny kolejnego pokoju z dobudowaną łazienką i zakupiliśmy 50 mp drewna dębowego.

KIOSK: TYGODNIKI, „OREMUS”, „Trwajcie w miłości”, obrazy i mądre książki. Książeczki z Drogami Krzyżowymi i innymi Nabożeństwami Pasyjnymi oraz stosowne książki – m.in. PP Benedykta.