II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 25.02.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś GORZKIE ŻALE o godz. 17.00. Zapraszamy.
  2. Dziś - pierwszy wykład z bioetyki m.in. o in vitro - spotkanie o 10.05 w kościele.
  3. Za tydzień gościć będziemy ks. prof. Franciszka Longchamps de Berier.
  4. Od wtorku do czwartku zaczynamy REKOLEKCJE dla Dzieci naszej SZKOŁY. Bardzo proszę o modlitwę o harmonijny ich przebieg oraz owoce. Współprowadzi je Ks. Adam Węgrzyn.
  5. W tym tygodniu wypada I. PIĄTEK i I. SOBOTA miesiąca: I. Piątek -(SPOWIEDŹ rano oraz od g. 15.30 i CHORZY; I. Sobota (Nabożeństwo Fatimskie od g. 17.00 z Różańcem i Mszą św. za Żywy Różaniec i Ojczyznę).
  6. W tym tygodniu w piątek po wieczornej Mszy św. ok. 18.35 - trzecia DROGA KRZYŻOWA (prowadzi Młodzieżowa Grupa Ewangelizacyjna) - oraz dla dzieci Msza św. o g.16.00.
  7. Na ołtarzu Matki Bożej leży KSIĘGA ABSTYNENCJI. Jeszcze zachęcamy do wpisania się.
  8. W kruchcie i w Top Markecie jest kosz na pomoc potrzebującym i biednym. Dziękujemy w ich imieniu.
  9. DziśŚWIECE CARITAS, także jako pomoc Caritas dla ubogich, zasady15„+”
  10. Jutro -po wieczornej Mszy św. - Nabożeństwo do św. JANA PAWŁA II. Zapraszamy.
  11. Jutro o 19.30 spotkanie RADY PARAFIALNEJ.
  12. Za tydzień modlić się będziemy za Młodzież.
  13. Za tydzień po Mszy św. wieczornej- zapraszamy na ADORACJĘ KRZYŻA, nie tylko młodzież.
  14. Dziękuję za organizacje i obecność małżeństw wczoraj na Spotkaniu - ” Podarujmy sobie czas.
  15. Wczoraj odbył się - Wielkopostny Dzień Skupienia naszej OAZY.
  16. Pomagali: G. Kusoski, M. Lechowicz, R. Stawarek, Michał Bolek, Magda i Grzegorz Kowalscy, Przemysław i Adam Gamdzyk, A. Napieralska, Michał Fila, Piotr Fryszczyn, Ewa Żbikowska, T. Wawro, W. Polit, L. Krasuska, M. Koprowski, Al.i Ł. Kamińscy, G. Stolarska, E. Żbikowska, H. i A. Cieślak, R. Chmielewski, Elżbieta Klimek, Aneta Walewska, Kinga Bobrowska-Lis, Kamil i Agnieszka Styś, Robert i Anna Cendrowscy, Urszula Tkacz, Aleksandra Dylewska z córkami, Katarzyna Jeleniewicz, Katarzyna Socha, Jola Grzegrzółka, Joanna Strzelczyk, Magdalena Kowalska, Beata Kowalczyk, Barbara Sapierzyńska i Anita Królikowska.
  17. WSPOMNIENIA: wtorek - św. Gabriela od M. Bożej.
  18. KANCELARIA czynna już wg  stałego grafiku.
  19. DOM REKOLEKCYJNY: Młodzieżowa Szkoła Animatora (1-3.03) Kurs - Gdybyśmy zaczynali od nowa (8-10.03), Kurs Przedmałżeński (15-17.03), Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (22-24.03), .
  20. W najbliższy wtorek rozpoczynamy nasze 5-tygodniowe REKOLEKCJE o Panu Jezusie. Bardzo wszystkich zapraszamy. Szczególnie zapraszamy młodzież o otwartych umysłach i sercach.

Dziękuję wszystkim, którym los Polski jest drogi – za wzmożoną modlitwę za naszą OJCZYZNĘ.

KIOSKTYGODNIKI, OREMUS na III., Trwajcie w miłości”, nowy - „Mały Gość Niedzielny”  oraz  obrazy, kalendarze, nowe książki i albumy i inne dobre, mądre i wartościowe książki.

Podsumowanie kolędy.
                Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/