IV NIEDZ. WIELKANOCNA - 3.05.2015

1.      Dziś na Sumie prosimy za naszą Ojczyznę - razem ze św. Wojciechem.

2.      Dziśzapraszam na KONCERT PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH ok. godz.10.00.

3.      Dziś Obowiązkowa KONF. CHRZECIELNA (CHRZTY w maju i czerwcu).

4.      Rozpoczęliśmy NAB. MAJOWE o godz. 18.00, a po nich - Msza św. Informuję, że 13 maja w pamiętnym dniu zamachu na życie Jana Pawła II, nastąpi poświęcenie kamienia Jana Pawła II na Domance. Nie będzie wtedy Majowego w k-le.

5.      W piątek WYPOMINKI o 17.30 i Msza św. wg. tych intencji.

6.      Za tydzień przyjmiemy w relikwiach BŁ. HONOTARA KOŹMIŃSKIEGO.

7.      Jutro modlimy się przy relikwiach św. Floriana, bowiem jest Jego wspomnienie.

8.      W tym tygodniu: 6 (środa) - święto św. Flipa i Jakuba Apostołów, a 8 (piątek) - święto św. Stanisława Bp. męczennika.

9.    Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE - ostatnie b. ważne z rodzicami a zarazem podczas Mszy św. Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych dzieci (świece chrzcielne).

10.    Za tydzień SPOTKANIE Z RODZICAMI młodzieży przystępującej do Sakramentu Bierzmowania po wieczornej Mszy św.

11.    Bardzo dziękuję za ofiarowanebukszpanu: P. Teresie Góral i Piotrowi Stańczykowi.

12.    Dziękuję za ofiary na TACĘ INWESTYCYJNĄ: prace ogrodnicze na cmentarzu i przy kościele; glazura w pawlaczu kuchennym; remont glazury w W-C przy wejściu i w 3 toaletach domu rekolekcyjnego, wymienione baterie w 15 umywalkach.

13.    SPZGzaprasza 3 maja na kolejne "Spotkanie z pieśnią".

14.    Za tydzień TACA na organizację ŚDM (w całej Polsce)

15.    Za tydzień zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Nepalu.

16.    DOM REKOLEKCYJNY: od piątku KURS FILIP DLA MAŁŻEŃSTW.

KIOSK:  TYGODNIKI,Dzienniczek, "Oremus" - na maj oraz film z naszych rekolekcji z CAŁUNEM oraz książkę o Janie Pawle II, flagi naszej Ojczyzny.

ZAPOWIEDZI:

II: - Jan CHOJNACKI - kaw. i Monika TUREK - panna, oboje z par. tut.

-Przemysław Stanisław DOBACZEWSKI - kaw. z par. tut. iKatarzyna Joanna                                                                            STELMASZCZYK - panna  z Gdańska

- Dariusz Rafał JAGIEŁO - kaw. z Głoskowa i Paulina ORZECHOWSKA- panna z par. tut.

- Piotr Maria ZABOROWSKI - kaw. z par. tut. i Joanna Marta OCHIJEWICZ - panna z W-wy.