IV NIEDZ. ZWYKŁA - 1. 02.2015 r.

1.       Dziś NAB. ADORACYJNE o17.30.

2.       Jutro święto OFIAROWANIA PAŃSKIEGO czyli Matki Bożej Gromnicznej. Zapraszamy ze świecami. Jest Dzień Życia Osób Konsekrowanych (na 18.00 zaproszone są Siostry zakonne i kapłani). Msze św.: 9.00, 11.00 i 18.00.

3.       REKOLEKCJE6 tygodniowe od 17 lutego.ZAPROSZENIE - folder.

4.       Dziś o godz. 15.00 - BAL SENIORA (z wodzirejem). Zapraszam Seniorów.

5.       Dziś także po Mszy św. o g. 9.00 -KONCERT KOLĘD naszego chóru.

6.       ŚWIATOWE DNI MŁODYCH 2016 (ŚDM) -WOLONTARIAT MŁODYCH.

7.       ŚWIATOWE DNI MŁODYCH - BAZA NOCLEGOWA.

8.       W tym tygodniuI CZWARTEK, I PIATEK i I SOBOTA MIES. WI Piątek spowiedź rano i od godz. 15.30. Dodatkowa Msza św. o godz. 16.00. W I Sobotę zapraszamy na spotkanie i modlitwę różańcową ŻYWEGO RÓŻAŃCA.

9.       KANCELARIAw czasie kolędy czynna we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.

10.     Za tydzień spotkanie dzieci i rodziców przed I KOMUNIĄ ŚWIETĄ.

11.     Także za tydzień o godz. 10.15 KONFERENCJA PRZED-CHRZCIELNA.

12.     Za tydzień Grupa Odnowy w Duchu Świętym będzie odnawiała swoje zaangażowanie na Sumie.

13.     Dziś TACA INWESTYCYJNA - w zimie na ogrzewanie k-ła (salka ministrantów).

14.     ŁAWKI- 2 nowe oraz po 2 stoliki, puszki, pulpity i klęczniki. Jedna ławka i inne meble czekają na fundatorów.

15.     Proszę panów o pomoc we wtorek od godz. 9.00 w uprzątnięciu choinek oraz panie do pomocy Siostrze w spakowaniu ozdób i sprzątnięciu kościoła.

16.     DOM REKOLEKCYJNY: za 3 tyg. - Kurs Filip dla młodych (od 18 roku życia).

KIOSK:  Świece, "Oremus",TYGODNIKI,Kalendarze i inne książki. Polecamy- "Święty pośród świętych".

KOLĘDA:-         PON (2.02) - 1) Poprzeczna, Południowa i Polna; 2) Kwiat Paproci i Borowików; 3) Nowinek (z tej strony torów) i Rydzów.

WTOREK(3.02) - 1) Leśna, Akacjowa i Modrzewiowa; 2) Słoneczna i Sosnowa; 3) Słowicza (!!!)

ŚRODA (4.02) - 1) Jasna; 2) Promienna i od 18.30 - Słonecznikowa (!!!)

CZWARTEK (5.02) - 1) Tęczowa; 2) Świetlana.

PIĄTEK -  od 19.00 1) Jesionowa (parzyste; 2) Jesionowa (nieparzyste) (!!!)

SOBOTA (7.02) - 1) Trakt Warecki (Nowinki); 2) Biedronki, Podleśna, Jodłowa, Świerkowa i Cisowa i Stary Sad (od ok (15.00); 3 ) Brzozowa Droga, Cedrowa i Cyprysowa

PON (9.02) - 1) Leśna i Długa

WTOREK (10.02) -  1) Sadowa

SOBOTA (13.02) - NA ZAPROSZENIA

Celem Kolędyjest wspólna modlitwa, poświęcenie osób i mieszkania oraz rozmowa duszpasterska.

Kolędę rozpoczynamy w soboty o godz. 10.00, a w tygodniu o 16,00 i bardzo prosimy o oświetlenie swoich domów, oznakowanie posesji oraz zamknięcie w porę psów. Rodziny nowe, które się sprowadziły proszone są o poinformowanie nas o chęci wizyty księdza, a te które do tej pory nie przyjmowały kapłana, a zmieniły zdanie, proszone są o zaproszenie osobiste.

Podczas kolędy każda rodzina otrzymuję dla pogłębienia wiary książkę "O spowiedzi" - o. J.Salija.

Ofiary składanepodczas kolędy przeznaczone będą na wymianę okien starego kościoła lub nowe żyrandole w kościele.

AKT ODDANIA SIĘ MATCE BOŻEJ....