IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 30.04.2023

1. W środę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny KRÓLOWEJ POLSKI. Msze św. jak w każdą niedzielę.
  2. Od jutra rozpoczynamy NABOŻEŃSTWA MAJOWE – codziennie sprawujemy je o g. 18.00 z czytankami majowymi (tylko w tą sobotę Nabożeństwo będzie o 17.30).
  3. We wtorek Święto FLAGI. Bardzo prosimy o wywieszenie FLAG na Święto i Uroczystość 3-go MAJA.
  4. W piątki zapraszamy na DROGĘ ŚWIATŁA - radosne rozważanie tajemnic PASCHY.
  5. Dziś modlimy się za OJCZYZNĘ.
  6. Dziś z woli naszego Biskupa - TACA NA SEMINARIUM.
  7. Także dziś nasza CARITAS będzie kwestować dla naszych najuboższych.
  8. W tym tygodniu wypada I. CZWARTEK (Adoracja od g. 17.00); I. PIĄTEK (SPOWIEDŹ rano i od godz. 15.30. Odwiedzamy zgłoszonych CHORYCH); I. SOBOTA miesiąca (NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE o 17.00 z czytanką majową, Różaniec i Msza św. za Żywy Różaniec i Ojczyznę).
  9. W tym tygodniu KANCELARIA będzie czynna tylko w czwartek i piątek.
  10. Za tydzień KATECHEZA CHRZCIELNA o 10.05 (obowiązkowa) dla planujących CHRZTY do wakacji.
  11. Za tydzień o 10.10. wykład z bioetyki – Co Kościół naucza o chimerach ludzko-zwierzęcych?
  12. Za tydzień o 19.05 WIELKANOCNY WIECZÓR UWIELBIENIA.
  13. Tydzień temu w naszej parafii odbył się - Rejonowy Dzień Wspólnoty.
  14. Za 2 tygodnie obowiązkowe SPOTKANIE KOMUNIJNE w zwykłej porze.
  15. Bardzo dziękuję: Totus Tuus, J. Suska, M. Kamińskiej, D. Pastuszak, A. Troszak, K. Pelczar, T. Bartoszewskiej, A. i H. Zamojskim oraz A. Bulskiej, P. Czublunowi, P. i D. Pangowskim i Ekipie od S.M..
  16. WSPOMNIENIA: jutrośw. Józefa Rzemieślnika, wtorekśw. Atanazego, czwartekśw. Floriana, w piątekśw. Kazimierza Kazimierczyka, w sobotę – św. AP. Filipa i Jakuba. .
  17. Dom Rekolekcyjny: 12-14.05 - Kurs o wychowaniu, 26-28.05 - Weekend z Duchem Świętym.

KIOSKTYGODNIKI, „OREMUS”,  „ Mały Gość Niedzielny”, „Trwajcie w miłości” oraz pamiątki komunijne i książka: CUDA JANA PAWŁA II.

ZAPOWIEDZI:
II. Damian DYMOWSKI – kaw. z Krubina i Weronika DĄBROWSKA – panna z par. tut.