III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 23.04.2023

1. Dziś przyjmiemy w relikwiach kolejnych świętych salezjańskich: św. Artemidesa Zattiego, bł. Michała Rua i bł. Alojzego Variera, które wprowadzi ks. Wojciech KUŁAK – dyrektor Wydawnictwa Salezjańskiego.
  2. Dziś wykład z bioetyki – Co Kościół mówi o sztucznym łożysku?
  3. Dziś po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Zostaw Ślad z ks. Łukaszem Nyczem o św. Janie Pawle II.
  4. Jutro o 19.30 Spotkanie RADY PARAFIALNEJ.
  5. W czwartek o 19.30 Odprawa OAZY.
  6. W piątki zapraszamy na 3. - DROGĘ ŚWIATŁA - radosne rozważanie tajemnic PASCHY.
  7. Za tydzień modlimy się za OJCZYZNĘ.
  8. Za tydzień z woli naszego Biskupa - TACA NA SEMINARIUM.
  9. Także za tydzień nasza CARITAS będzie kwestować dla naszych najuboższych.
  10. Dziękuję obecnym na – kolejnym spotkaniu dla małżeństw z tematem „Czułość i seksualność”. .
  11. Od piątku nasza OAZA (i Kościół Domowy) przeżywała wyjazdowy tzw. OM. A dziś gościmy OAZĘ naszego rejonu na Rejonowym Dniu Wspólnoty.
  12. Bardzo dziękuję: P. J. Suska, i M. Machałowskiemu, A. Kulicie i J. Tokarskiemu oraz H. Cieślak, M. Chmielewskiej, A. Rżysko, D. Pangowskiej, J. Dmochowskiej i P. Zbikowskiemu.
  13. WSPOMNIENIA: jutrośw. Wojciecha, wtorekśw. Marka Ew., w piątekśw. Ludwika Marii Grignion de Montfort, św. Joanny Beretty Molla i Hanny Chrzanowskiej, w sobotę – św. Katarzyny Sieneńskiej. .
  14. Dom Rekolekcyjny: 12-14.05 - Kurs o wychowaniu, 26-28.05 - Weekend z Duchem Świętym.

KIOSKTYGODNIKI, „OREMUS”,  „Trwajcie w miłości” oraz pamiątki komunijne i książka: CUDA JANA PAWŁA II.

ZAPOWIEDZI:

1. Damian DYMOWSKI – kaw. z Krubina i Weronika DĄBROWSKA – panna z par. tut.