NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 16.04.2023

1.     Dziś -Niedziela MIŁOSIERDZIA. O godz. 15.00 GODZINA MIŁOSIERDZIA (Koronka, specjalne Modlitwy, prowadzone przez młodzież, oraz namaszczenie Balsamem Miłosierdzia).

2.     Dziś TACA na dzieła miłosierdzia.

3.     Dziś na Sumie modlimy się za Jubilata Ks. Czesława Wujkowskiego w 81 r. ur.

4.     Dziś wieczorem - Spotkanie Rodziców przed Sakramentem BIERZMOWANIA.

5.     Dziś w kancelarii/zakrystii można wesprzeć ofiarą Fundusz Budowy Kościoła (FBK).

6.     Przepraszamy, ale wykład z bioetyki, z racji choroby ks. Marcina, przenosimy za tydzień.

7.     Za tydzień przyjmiemy w relikwiach kolejnych świętych salezjańskich:  św. Artemidesa Zattiego, bł. Michała Rua i bł. Alojzego Variera, które wprowadzi ks. Wojciech KUŁAK – dyr. Wyd. Salezjańskiego.

8.     Jutroo 19.30 Spotkanie Odpowiedzialnych Grup Młodzieżowych.

9.     W czwartek- Msza św. z MODLITWA O UZDROWIENIE za przyczyną św. Huberta.

10.  W piątki odprawiamy DROGĘ ŚWIATŁA - radosne rozważanie tajemnic PASCHY.

11.  W sobotę po wieczornej Mszy św. -  NAB. do św. RITY (Patronki Spraw Beznadziejnych – przynosimy kartki z intencjami i róże).

12.  Także w sobotę – kolejne spotkanie dla małżeństw z tematem „Czułość i seksualność”. Jest opieka dzieci.

13.  Od piątku nasza OAZA (i K-ł Domowy) przeżywają wyjazdowy weekend tzw. OM czyli Oazę Modlitwy.

14.  Kancelaria czynna normalnie (w godzinach urzędowania).

15.  Bardzo dziękuję: P. M. Amerlikowi, S. Mieczysławie i S. Teresilii, S. Stelli, P. Jackowi, P. Piotrowi, R. Chmielewskiemu i Totus Tuus za wkład w oprawę LITURGII, oraz T. Wawro, T. Bartoszewskiej, A. Królikowskiej, M. i Ł. Kamińskim, G. Niemiec, L. Szewczenko, W. Polit, oraz I. Wawro, K. Trojanowskiej, A. Bulskiej i M. Chmielewskiej oraz P. Czublunowi, H. i A. Zamoyskim, Z. Kłoda a także J. Wojtyrze, M. Koźlakowskiemu i M. Machałowskiemu.

16.  WSPOMNIENIA: w piątekśw. Anzelma, a za tydzień - św. Wojciecha.

17.  Dom Rekolekcyjny:  21-23.04SPMWst., 12-14.05 - Kurs o wychowaniu, 26-28.05 - Weekend z Duchem Świętym.

KIOSKTYGODNIKI, „OREMUS”,  „Trwajcie w miłości” oraz książka:CUDA JANA PAWŁA II.