WIELKANOC - 09.04.2023

Jutro II. DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH– Msze święte jak w każdą niedzielę (Tradycyjnie TACA na KUL).

1. Od jutra OKTAWA WIELKANOCNA, by głębiej zgłębić tajemnicę Zmartwychwstania.
  2. Za tydzień Niedziela MIŁOSIERDZIA. O godz. 15.00 KORONKA, specjalne Modlitwy, prowadzone przez młodzież, oraz namaszczenie Balsamem Miłosierdzia.
  3. Za tydzień TACA na dzieła miłosierdzia czyli na CARITAS.
  4. Za tydzień po wieczornej Mszy św. Spotkanie Kandydatów i Rodziców przed Sakr. BIERZMOWANIA.
  5. Za tydzień 2-gi. wykład z bioetyki. Temat: Co Kościół mówi o sztucznym łożysku? Od g.10.10- 10.55.
  6. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Mężczyzn św. Józefa (MsJ). Temat: św. Andrzej Bobola.
  7. W piątki od Wielkanocy odprawiamy DROGĘ ŚWIATŁA - radosne rozważanie tajemnic PASCHY.
  8. Kancelaria w tym tygodniu czynna tylko w czwartek i piątek (w godzinach urzędowania).
  9. Bardzo dziękuję: Chórowi, Scholii młodzieżowej, Totus Tuus, Szafarzom, Bielankom, Lektorom, Ministrantom, Sypaczkom, Żywemu Różańcowi i wszystkim zaangażowanym w kształt LITURGII.
  10. Dziękuję ponad 50 mężczyznom za całodzienną straż przy Grobie Bożym i 40 osobom za nocną adorację.
  11. W piątek Święto CHRZTU POLSKI. (w oktawie nie ma postu).
  12. W piąteko 17.20 WYPOMINKI oraz Msza św. WYPOMINKOWA (za Zmarłych wypominkowych).
  13. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie ofiary na KWIATY do Grobu Bożego. Bardzo dziękuję zbierającym ofiary: Barbarze Zalewskiej, J. Kucharskiej, Z. Winiarek, T. Lipiec, J. Kossakowskiej, A. Troszak, A. Korneluk, M. Sadowskiej i U. Śmierzyńskiej i A. Chojnackiej oraz J. Olendzkiej, D. Pastuszak, M. Kowalskiej, K. Kuleszy, A. Pisarkowi, J. Tokarskiemu i P. Fryszczynowi.
  14. Dziękuję za dary składane do kosza dla naszych Ubogich oraz CARITASOWI za wielką pomoc.
  15. WSPOMNIENIA: we wtorekśw. Gemma Galgani a za tydzień - św. Bernardetta Soubirous.
  16. Dom Rekolekcyjny: Kurs Przedmałżeński (14-16.04).
  17. Dziękuję bardzo wielu obecnym na MARSZU w 18 rocznicę odejścia św. Jana Pawła II

NA STOLIKUTYGODNIKI, „OREMUS”,  „Trwajcie w miłości” oraz książka:CUDA JANA PAWŁA II.